PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624429}

Uwięzieni

Stash House
5,1 2 516
ocen
5,1 10 1 2516
Uwięzieni
powrót do forum filmu Uwięzieni

zawsze świetnie mu wychodziły złe role :) a trailer bardzo dobry muszę to zobaczyć

prof_mateusz27

premiera jest pojutrze, pewno odrazu na dvd wyjdzie

ocenił(a) film na 7
Expendable91

Taki sobie. Mnie się w miarę podobał, Dolpha tylko mało. Zaimponowała mi tam Briana Evigan.

AdamBayern01

właśnie słyszałem że film taki sobie

ocenił(a) film na 7
Expendable91

Nie nastawiaj się na rewelację. Mało Dolpha, niezwykle irytujący, nie nadający się do tej roli Sean Faris. Jest na Kinomaniaku ;)

prof_mateusz27

oglądałem,niestety nie polecam...ani ciekawej intrygi,ani emocji, ani akcji...wieje nudą....

seba851

No nie wiem trailer był zajebisty ale i tak zobaczę żeby się przekonać. A z czym oglądałeś z lektorem czy z napisami ?

prof_mateusz27

z napisami,trailer spoko,ale film bardzo slaby.

seba851

ok:)

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Nie wiesz, kiedy ten film będzie z napisami czy lektorem? Byle, żeby dało się go obejrzeć ;d

AdamBayern01

nie wiem niestety, kurna poprzestawiało mi się w kompię i na polowe stronie moge wchodzić nie wiem dlaczego

prof_mateusz27

To dobry ten film czy nie ? Ściągać ?

prof_mateusz27

U mnie na cho.miku jest ten film, ale bez lektora i bez napisów. Napisy to potem można dopasować i ściągnąć, ale na razie w sieci takowych nie ma.

ocenił(a) film na 4
karoman4

Film z napisami czy bez jest jak ktoś wyżej napisał bardzo słaby,szkoda czasu ażeby wymienić jego wady niestety zalet nie zauważyłem.

norania0

Mimo wszystko mam zamiar obejrzeć. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Jest już dawno dostępny w sieci. Ja po zapowiedziach i trailerze spodziewałem się czegoś więcej. Naciągane 7/10

AdamBayern01

A napisy polskie są?

ocenił(a) film na 7
karoman4

No.. Ale ja ją zdobyłem poprzez "lewe interesy", któe panują w naszym kraju!

AdamBayern01

Ja też chce pobrać ;-) Mam juz film, ale nie mam napisów. Mam angielskie, ale nie mam czasu by przetłumaczyć.

ocenił(a) film na 7
karoman4

Nie wiem Kasiu, nie wiem. Jest na Kinomaniaku, ale.. Ja mam jeszcze taką nielegalną wersję. Jeżeli tamta Cię nie zadowoli, będziemy prowadzić negocjacje!

AdamBayern01

Negocjacje ;-D A na kino maniaku jest z napisami?

ocenił(a) film na 7
karoman4

No :) Nawet wyraźnymi, da się obejrzeć :)

AdamBayern01

Aha, no to nie ma problemu ;-D

ocenił(a) film na 6
prof_mateusz27

Niestety w tym filmie za mało było Dolpha w Dolphie ;) Dałem 6 tylko za jego występ, bo reszta jest cienka jak barszcz.

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Nie nastawiaj się na rewelację, Mateo. Ja postawiłem naciąganą 7.

AdamBayern01

ok, ale i tak zobaczę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones