PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689760}
5,8 1 914
ocen
5,8 10 1 1914
Uwolnić Mikołaja
powrót do forum filmu Uwolnić Mikołaja!

Cześć,

Ktoś wie dla jakiej widowni jest przeznaczony ten film - od jakiego wieku? Niby film "familijny" ale jak czytam że tata w więzieniu, Mikołaj w więzieniu, renifer też za kratami, ... to zastanawiam się czy to dobry pomysł by zabierać 4 i pół latka do kina.

dawidkrysiak

Niby b.o. Moj syn (5,5 lat) ma isc z klasa na ten film, ale zastanawiam sie czy go zainteresuje

ocenił(a) film na 6
dawidkrysiak

Od 7 lat.
Jetem po pokazie przedpremierowym. Byłem z dziećmi 5 i 7 lat.
Naprawdę warto

Pablo1410

Tak, niewątpliwą atrakcją są pierdzące renifery :/

dawidkrysiak

Nie, broń boże, nie idźcie na ten film, to jakiś koszmar, na prawdę ! Byłem tam z Moim młodszym kuzynem, który jechał do kina razem ze swoją klasą i to co zobaczyłem to jakiś koszmar ! Na prawdę humor jest tak nieprzemyślany ! Jedyną atrakcją był głos Grabowskiego, ale poza tym straszne.... Gdyby grał tam chociaż ktokolwiek znany, ale nie ! Nie gra tam absolutnie nikt... Na prawdę, nie warto :P

ocenił(a) film na 8
kane188

A ja przeciwnie, polecam. Byłem dzisiaj z dziewczyną. Są Mikołajki i film jak najbardziej mikołajkowy. Na widowni byliśmy jednymi z nielicznych dorosłych, ale film jak najbardziej dla dzieci. Dorosłe kobiety nawet płakały ze wzruszenia, a i mi się oczy zaszkliły. Może są ze 2-3 niesmaczne momenty związane z fekaliami i odgłosami jakie wykonują renifery, ale generalnie film jak najbardziej familijny i dla każdego. Było parę niezłych tekstów. I co z tego, że nie grał nikt znany ? Aktorzy dobrze zagrali. W Boardwalk Empire też nie grał nikt znany, a serial jest mega. Nota bene w filmie fryzjerem w serialu był Al Capone z wyżej wymienionego serialu :D

ocenił(a) film na 8
lilkqbig

Tak to jest jak się szybko pisze i nie czyta tego co się napisało. Chodziło mi o to, że fryzjerem w filmie był aktor, który grał Ala Capone w "Zakazanym Imperium". A w trzecim zdaniu zamiast "ale" powinien być spójnik "i" (i film jak najbardziej dla dzieci).

dawidkrysiak

Uważam, że to może zdemoralizować każde dziecko. Nawet nastolatka zresztą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones