PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11418}

Uwolnić orkę

Free Willy
6,4 30 842
oceny
6,4 10 1 30842
5,2 8
ocen krytyków
Uwolnić orkę
powrót do forum filmu Uwolnić orkę

Pamiętam, że należało wysłać chyba z 10 opakowań pewnej margaryny, aby wygrać jedną z kaset VHS z filmem Warner Bros. Jakimś cudem wygrałem Free Willy. Pamiętam, że oglądałem ten film nałogowo i do dziś znam jego każdą scenę. Naprawdę dobry film dla całej rodziny

Berseker220

hehe miałem dokładnie taką samą historię :)

Berseker220

to się wysyłało takie znaczki wycięte z opakowania margaryny. też dostałem ten film i jeszcze batmana :) można chyba było jeszcze wybrać sobie tajemniczy ogród

zabok7

orci tak naprawde nie so dopre

ocenił(a) film na 6
Berseker220

Był też Raport Pelikana

ocenił(a) film na 9
ggajewski2

Mam go do tej pory:-)

ocenił(a) film na 10
Berseker220

Czy to była wersja z dubbingiem czy z Władysławem Frączakiem jako lektorem? Ja po wielu latach bezowocnych polowań (pzegapiłem niestety okres, gdy film był w kinach) wypożyzyłem VHS i obejrzałem. Frączak czytał po prostu bosko, co dodatkowo uatrakcyjniło odbiór fimu. Wkrótce potem nabyłem film na VHS i mam go do dziś. Szkoda, że Jason James Richter do końca pozostał aktorem jednej roli.

Shiloh

Ja mam wersję z lektorem :)

ocenił(a) film na 10
Berseker220

no to przybijam piątkę, ja wygrałam 1 i 2 część Uwolnić Orkę. Nigdy tego filmu nie zapomnę i będę do niego wracać nawet jak dożyję 80-tki :)

ocenił(a) film na 7
Berseker220

heheh dobre

Berseker220

Do tej pory oglądam jak gdzieś jest TV tak jak dziś była właśnie ta 1 cześć na TVN

Berseker220

Również udało mi się wygrać w "Ramie" Uwolnić orkę na HVS ;D Mam nawet drugą część! :D jeszcze w tamtych czasach moża było coś wygarać, nie to co dziś ;]

Instinto

Bo wtedy tego typu konkursy były naprawdę z nagrodami, teraz chodzi tylko o to, by naiwni ludzie wydali kasę na produkt, a przy okazji jeszcze na znaczki czy sms-y... :|

Instinto

zgadzam się! :) cóż, takie cholerne czasy ;)

Berseker220

Moja też! Fluk i Tajemniczy ogród też dostały się do mojej kolekcji :))

ocenił(a) film na 7
Berseker220

Tu macie reklamę tego: https://www.youtube.com/watch?v=O1kZxwOI_Eg :)

ocenił(a) film na 8
Berseker220

Heh. Pamietam :)

Berseker220

Ja dostałem Bodyguard :( Ale potem przehandlowałem to z kuzynką na Batmana i cartridge pegazusa Golden 4 :D więc się opłacało. Już od dziecka dziwiło mnie to ile płeć piękna jest w stanie poświęcić za te ckliwe płaczliwe romansidła :P

lpojar

Wygrałeś "Bodyguard" i go zmieniłeś?! Przecież "Bodyguard" to znakomity film z świetnym Kevinem. Wracając do tematu "Uwolnić orkę", ja pamiętam go z dzieciństwa i zawsze będę miło wspominać, szczególnie że historia orki na prawdę później zakończyła się szczęśliwie, chociaż bardzo długo to trwało i dopiero dzisiaj się dowiedziałam o tym, bo właśnie obejrzałam na tvn fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones