PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99109}

Distant

Uzak
7,1 1 249
ocen
7,1 10 1 1249
7,8 14
ocen krytyków
Uzak
powrót do forum filmu Uzak

Obraz tak bardzo prawdziwie opisujący ludzkie zachowania, ze stanami określanymi mianem melancholii, zagubienia, alienacji, tęsknoty, wszystko to tak precyzyjnie prawdziwe, że aż by się chciało zapoznać z całym dorobkiem tureckiego reżysera. Czy ktowolwiek z Was ma dostęp do innych dzieł Ceylana? Proszę o kontakt: ma_wis@tlen.pl

Klitajmestra

Dyskretny hołd? buhahahahahha! To się chyba Andrzejek w grobie przewraca. UZAK do pięt nie dorasta filmowcowi s ZSRR (moje skromne zdanie)

ocenił(a) film na 10
Mateusz_Glowacki

Mateuszu, miałam na mysli obrazy z filmow Tarkowskiego na ekranie telewizora :))))

Stad nazwalam to hołdem NADER dyskretnym :)

Zwróciłeś na to uwagę ??

Wydaje mi sie, ze byly fragmenty Zwierciadła, Stalkera i bodaj Nostalgii, ale nie jestem juz teraz pewna ... ;))

Bohater raz sie nawet onanizowal, a gdy nagle wszedł siostrzeniec, szybko zmienił kanał na filmowy i bodaj Stalkera kawałek widać było wtedy wlasnie ;)))

Serdecznie pozdrawiam

Maria

Klitajmestra

a tak, przyznaję Ci rację. Nie połączyłem tych faktów. Nie pamiętam już jakie filmy były w TV w UZAKU, ale pamiętam taką scenę przy stole i jedna z postaci gada coś o Tarkowskim.

A tak swoją drogą, to gdyby to był polski film, to ta scena byłaby nieprawdopodobna. U nas w TV nie leci Tarkowski :) chyba że na TVP Kultura, który to kanał ma ze 5% obywateli :( pozdro. mateusz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones