PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99109}

Distant

Uzak
7,1 1 249
ocen
7,1 10 1 1249
7,8 14
ocen krytyków
Uzak
powrót do forum filmu Uzak

Miałam szczęście obejrzeć Uzaka w Cieszynie i moge stwierdzić, że był to jeden z ciekawszych dla mnie filmów. Patrząc na reakcje innych siedzących w kinie zrozumiałam, że zaliczam sie do nielicznej grupy ludzi , którym film się podobał... Troche mi przykro z tego powodu, ale o gustach się nie dyskutuje :P Zauroczyły mnie przede wszystkim zdjęcia. A co do tempa filmu, to jeśli ktos oczekuje nispodziewanych zwrotów akcji, to się zawiedzie. "Uzak" pozostanie w mojej pamięci na długo.

Gruszenka

Ja natomiast miałem "nieszczęście" go oglądać. To kolejny z typu filmów "nudnych" (ci ci byli w Cieszynie zrozumieją). Kompletnie mi się nie podobał.

ocenił(a) film na 9
Ponk

Na każdym forum krytykujesz ten film, ale zbyt wiele nie masz do powiedzenia.

ocenił(a) film na 8
pointless

To żeby była równowaga, ja ten film, też bez uzasadnienia, pochwalę. :-) Scena z myszą, scena końcowa, "bycie" w mieszkaniu... i wszystko, co się za tym kryje jest niemal rozdzierające, a nie nudne. No ale to dla mnie. :-)

Klee

Och, Klee...scena z myszką :)

ocenił(a) film na 8
astronauta

Z myszunią. ;-)

ocenił(a) film na 10
Klee

Szacowne towarzystwo jak widać wciąż w formie i na stanowisku.

ocenił(a) film na 8
Klitajmestra

Och, Kliita... wielce szacowne. ;-)

Kopę lat, co? Fajnie usłyszeć od Cię. :-)

ocenił(a) film na 10
Klee

Ech, zaczęłam rozkosznie na nowo nad wami krąąążyć...

Gruszenka

Różne są gusta i guściki :P I tak jak napisałam wcześniej nie jest to film dla tych, którzy oczekują od filmu zawrotnego tempa i wielu efektów specjalnych... Następnym razem lepiej sie zastanów zanim pójdziesz do kina, bo możesz się wynudzić. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones