PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673114}
5,6 6 380
ocen
5,6 10 1 6380
4,0 3
oceny krytyków
V H S 2
powrót do forum filmu V/H/S/2

1,0

ocenił(a) film na 1

ten film to jakaś porażka. Kto go ocenił na średnią 5,8?!

ocenił(a) film na 9
neftydka

Ja oceniłem go nawet wyżej. To nie jest film dla głupiej dziewczynki, która chciałaby obejrzeć wątki miłosne i popiszczeć nad Karolakiem.

Ten film jest dla ludzi, którzy lubią się pośmiać z takich horrorów i się świetnie przy nich bawić. Nisko oceniają tylko ludzie, którzy spodziewali się czegoś innego czyli są po prostu idiotami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
zalekpawel

Z resztą, rozmawiam z człowiekiem który szydzi z zombie, ufo i tak dalej a zachwyca się Iron Manem. Nie mam więcej pytań, rozejść się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
kubelek0908

Scena 2 albo 3. Scena ze skośnymi była na pewno bardziej krwawa, chora, ale zombie rowerzysta mnie urzekł, śmiałem się jak kretyn, więc nie potrafię zdecydować

Kozoglowy

Zombie zdecydowanie dla mnie najlepsze nagranie. taki dzien z zycia zombie xd

ocenił(a) film na 9
kubelek0908

mi sie podobala najbardziej ostatnia scena, najbardziej prawdopodobne ze moze sie to przydazyc ;p

neftydka

Nie wiem dlaczego ,ale ten film mnie bardzo ubawił,lepiej niż nie jedna komedia. Jak dla mnie spoko film.

ocenił(a) film na 3
oleks24

Pierwsza kaseta daje rade, reszta to jakieś głupie zombie.
JEDYNKA o wiele lepsze 7/10
a druga część tylko 3/10

neftydka

Wyobraź sobie że są ludzie którzy maja inny gust i o że tobie się nie podoba nie znaczy że innym też .Co by to było jakby każdy miał takie same upodobania .Chciałabyś w takim świecie żyć ? bo ja nie .

ocenił(a) film na 6
neftydka

Witam ,gdzie można pobrać ( z napisami pl , lektor też może być ) ?
Niby torrenta znalazłem ale taka słaba dostępność że do tygodnia się nie ściągnie
Dzięki z góry za pomoc :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones