PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673114}
5,6 6 381
ocen
5,6 10 1 6381
4,0 3
oceny krytyków
V H S 2
powrót do forum filmu V/H/S/2

O co chodzi?

ocenił(a) film na 8

O co chodzi z tym studentem? Strzelił sobie w głowe po czym wstał. Ale nie był zombie bo mógł
myśleć i panowac nad swoim ciałem. W jakiś sposób uzyskał nieśmiertelność? Nie był
specjalnie zdziwiony jak wstał bez połowy twarzy i dolnej szczęki.. A nie wiem dlaczego w takim
razie tak sie oszpecił jesli wiedział że nie zginie?
Btw. ta historia z zombie troche bez sensu ,dalej sobie łażą po świecie i nikt o niczym nie słyszał?
o.O Z tym "demonem" podobnie..
Oglądałem angielską wersje i z tego co mówił ten student prawie nic nie zrozumiałem ,więc moze
ktoś mi wytłumaczy..

ocenił(a) film na 9
Criss09PL

Ten student opowiada, ze ogladal wszystkie kasety i pomiedzy nie ktorymi znajdzuje powiazania i twierdzi, ze trzeba je ogladac po kolei tak jak on je tam zostawi, a sam tworzy dalszy ciag tego filmu, ze sam stworzyl kolejny film do kolekcji. I tak mysle wlasnie, ze on dzieki temu staje sie wlasnie tym kim jest.

ocenił(a) film na 9
Criss09PL

a co do zombi to bylo pokazane, ze ten jeden byl swiadomy i nie chcial tak zyc i sie zabil moze inni sa, dla mnie tez to bylo slabe i z tym demonem rowniez, nie wiem czy zrozumiales, wlasnie na samym koncu jak ten demon sie pochyla nad swoim "tata";p nie ktore momenty byly ciekawe z tym demonem, ale reszta slaba, jedyne co mi sie podobalo to z tym ufo. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones