PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673114}
5,6 6 381
ocen
5,6 10 1 6381
4,0 3
oceny krytyków
V H S 2
powrót do forum filmu V/H/S/2

... i w drugiej części nie zrobili znów kilku odrębnych historyjek. Horror - tak, Opowieści z krypty - nie.

zmechu

Będzie to samo, czyli kilka nowelek, także musisz z tym żyć. Dla mnie nawet fajne podejście, przynajmniej coś nowego :)

zmechu

Dla mnie te nowelki to właśnie zaleta tego filmu. Przy horrorze z bardzo niskim budżetem, akcja rozgrywa się często trochę za długo. Tutaj każda historia jest w jakiś sposób wciągająca i przede wszystkim spójna. Tylko szkoda, że nie można tego obejrzeć w kinie.

Dimond

Jak dla mnie to historyjki były spójne same ze sobą :-) Osobiście wolę "normalny" horrorek niż takie opowiastki. Kwestia - rzecz jasna - gustu.

Dimond

Zgadzam się, w kinie byłoby całkiem niezle :)

ocenił(a) film na 8
zmechu

Ja czekam z niecierpliwością. Uwielbiam taie krótkie historie. A "Opowiesci z Krypty" to dla mnie genialny klasyk... Tak samo jak "Po tamtej stronie"

ocenił(a) film na 8
Kicerator

Coś nowego zostało wprowadzone i jak dla mnie świetnie to wyglądało , ale nie powinno być to rozprzestrzenianie w innych horrorach , bo to już nie będzie to samo , będzie nudne :)

ocenił(a) film na 7
zmechu

Czekam na dwójkę, jakakolwiek by nie była, iż jedynka była bardzo super. Ah7.

Psychosis7

Podobno jest znacznie lepsza niż jedynka, zwłaszcza segment Garetha Evansa.

ocenił(a) film na 5
zmechu

Wlasnie tak powinno byc..

ocenił(a) film na 9
soglif3

jestem juz po vhs 2. zbiera sie psychicznie bo mnie zniszczył. jedynka przy tym to flaki z olejem

ocenił(a) film na 9
metanabol

jak juz pierwsza historia sie zaczyna to nie zwalnia tempa, no moze historyjka o zombi troche naciągana ale tez trzyma poziom. nie to co w jedynce ze te srodkowe były niezrozumiałe

metanabol

2 pierwsze historie niespecjalne, ale 2 ostatnie - miazga, zdecydowanie najlepsze w całej serii.

ocenił(a) film na 5
metanabol

dzie mozna obejrzec z tłumaczeniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones