PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673114}
5,6 6 381
ocen
5,6 10 1 6381
4,0 3
oceny krytyków
V H S 2
powrót do forum filmu V/H/S/2

Udana kontynuacja (SPOILER)

użytkownik usunięty

Jestem świeżo po obejrzeniu 2 części VHSów. Szczerze, spodziewałem się totalnego nieporozumienia. Po seansie byłem naprawdę zaskoczony klimatem historii. Fakt, jest już ich tylko 4, ale za to każda (przynajmniej moim skromnym zdaniem) trzyma dobry poziom. Dużo scen gore, zajebiście zobrazowanych, fajne straszaki, zwłaszcza w historii numer 1 oraz 3. W dwójce pierwszy raz miałem okazję oglądać świat oczami żywego trupa, co mnie pozytywnie zaskoczyło. 4 nieco słabsza od pozostałych trzech, ale i tak jest świetna. Fajny easter egg na koniec, szczerze uśmiechnąłem się przy ostatniej scenie filmu :). Polecam z czystym sumieniem, kontynuacja niesamowicie udana, śmiem twierdzić, że nawet nieco lepsza od pierwowzoru. Pozdrawiam i zachęcam do obejrzenia!

ocenił(a) film na 10

gdzie to można zobaczyc?

użytkownik usunięty
Dworsky0

na zalukaj jest, tylko, ze bez napisow, ale to nie przeszkadza w niczym, bo dialogow jest malo i nie sa na tyle skomplikowane, zeby ich nie skumac

ocenił(a) film na 8

Oby film doczekał się trylogii :)

użytkownik usunięty
patros45

moglaby powstac 3 czesc, ale szczerze, pomimo calej sympatii i jak na razie dobrego poziomu serii, bylbym za tym, zeby 3 byla ostatnia... no ilez mozna ciagnac temat.

ocenił(a) film na 8

3 ostatnia, też tak uważam. Pomysł filmu był świetny i trylogia to akurat :)

A w nieskończoność można, skoro nie mają ze sobą związku (spójrz ile odcinków mają opowieści z krypty). I ja sobie życzę, żeby taka antologia powstawała rok w rok. Niekoniecznie w stylistyce mockumentary - ogólnie antologia horrorowa, to coś czego mi brakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones