PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643860}

V/H/S

5,7 10 070
ocen
5,7 10 1 10070
5,3 9
ocen krytyków
V H S
powrót do forum filmu V/H/S

Moim zdaniem ostatnia opowieść jest o klasę wyżej od pozostałych ... reszta za bardzo nie trzyma
się kupy. Podobał mi się pomysł z przerywnikami między filmami i znikającymi oraz pojawiającymi
się zwłokami na fotelu - nie wyczuwam związku między opowieściami chociaż historia z kamerką
internetową aż się prosi o połączenie z czymś - np ostatnią. Szkoda że klamra też luźno pasuje do
reszty. Ktoś ma pomysły na związek między historiami i klamrą (może coś mi umknęlo) ? Gdyby to
wszystko bardziej się kleiło razem nawet pozostawiając bardzo dużo przestrzeni na domysły bez
zastanowienia dałbym 2 gwiazdki więcej a tak fajny pomysł ale wykonanie rozczarowuje ...

ocenił(a) film na 5
Losioloot

Nie ma powiązania i w tym rzecz. To miała być antologia i jest antologia, historie tworzą przekrój przez różne stylistyki horroru i to chyba jedyny klucz jaki mozna zastosować. Inna sprawa że oprócz konwencji found-footage nie wnosi niczego nowego ani ciekawego.

truvneeck

o ile konwencję found-footage po wysypie filmów tego typu można nazwać nową lub ciekawą ...

ocenił(a) film na 5
Losioloot

Miałem na myśli, że nie wszystkie klisze zostały wykorzystane przez f-f, np nie widziałem jeszcze w tej konwencji teen-age slashera, nawiedzonego domu (ten z końcówki), czy sukkuba (wampira);) i to jedyny plus V.H.S. - technicznie jest świetnie wykonany ale całość nuży.

truvneeck

"czy sukkuba (wampira)"
To nie był Sakkub tylko harpia. Sakkub do demon przybierający postać kobiety i wabiących mężczyzn ;-)

ocenił(a) film na 5
indk

Em,...na jedno wychodzi. Szczegół.

ocenił(a) film na 8
Losioloot

Wydaje mi sie ze w dwoch lub trzech historiach byl ten sam motel...tzn chyba w pierwszej i tej o parce podrozujacej po kraju...ale moge sie mylic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones