PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 225
ocen
6,4 10 1 70225
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Byłem dzisiaj na filmie w kinie w Kolonii. Nie uważam się za znawcę tego gatunku, ale wydaje mi się, że potrafię docenić dobrą produkcję.
Wystawiłem 7/10, choć przez chwilę myślałem nawet nad 8. Pomysł świetny, realizacja na najwyższym poziomie, niemniej jednak uważam, że film mógł dać dużo więcej niż dał. Nie wykorzystał olbrzymiego potencjału jaki moim zdaniem miał pomysł świata wielu cywilizacji za kilkaset lat.
Historia przedstawiona w nim jest bardzo prosta, mamy dwójkę dobrych bohaterów próbujących naprawić zło wyrządzone przez złego bohatera.
Najbardziej cenię filmy, które niosą za sobą pewne wartości albo zaskakują niespodziewanym zwrotem akcji. Obawiam się, że niestety za kilka lat ten film będzie dla mnie jednym z setek, niezłych filmów, o których jednak nie pamiętam.

Mimo wszystko zachęcam do obejrzenia, choćby po to żeby zobaczyć kolejną wizję świata przyszłości. Oprócz tego Rihanna, która mimo krótkiego epizodu w filmie, dostała bardzo ciekawą rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones