PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 222
oceny
6,4 10 1 70222
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Trochę inaczej sobie to wyobrażałam, lecz sama animacja jest cudowna. Sam początek jakoś mi się przeciągał, ale było coraz ciekawiej. W paru momentach śmiechem reagowała cała sala. Oglądało się bardzo przyjemnie i mogę polecić ten tytuł. Film obejrzałam przedpremierowo. (o・・o)

harusia_senpai

animacja jest przeciętna, dodatkowo widać ewidentny zielony ekran, już chyba nawet leciwy piąty element jest lepiej wykonany

maximus_

No cóż kwestia gustu - Może pod zwględem wizualnym nie powala, natomiast fabularnie i klimatem animacja jest wręcz świetna- Niestety szkoda że tak blado wychodzi wersja aktorska ):

ocenił(a) film na 7
harusia_senpai

Przygodowe, a nawet lekko baśniowe SF. Wartka akcja, super efekty. Przyjemnie się oglądało, ale prawdziwy efekt tego filmu jest albo w kinie , albo z przy dobrym sprzęcie domowym audio-video. Natomiast jak ktoś ogląda w domu na zwykłym full HD i głośnikiach pierdziawkach to straci jakieś 70% z tego filmu.

użytkownik usunięty
OmniModo

Coś w tym jest. Wczoraj go pierwszy raz w życiu obejrzałam i właśnie brakowało mi nagłośnienia i efektów dźwiękowych jak w kinie lub przy sprzęcie audio-video. Nie da się wówczas w pełni poczuć klimatu tego typu filmu. Na zwykłym kompie i telewizorze to nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones