PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 225
ocen
6,4 10 1 70225
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Gorzej niż fatalnie

ocenił(a) film na 1

Na początek rada: omijać szerokim łukiem. Fabuła cienka jak tyłek węża, dialogi napisane przez autystyczne dzieci, główny wątek romansowy sztuczny jak piersi Pameli Anderson, główny "zły" nijaki jak papier toaletowy, nie wspominając że od samego początku wiadomo kto jest tym złym mimo iż fabuła stara się to ukryć. Głupi, durny. Rozczarowanie dziesięciolecia. Jestem fanem filmów Luca Bessona. Mimo sporej krytyki Lucy podobało mi się bardzo. Ale to coś to tragedia i horror - straszy tym jak bardzo jest zły.

ocenił(a) film na 8
kungfull

To jest film dla dzieci, na podstawie komiksu, tu fabuła niczego nie ukrywa, zły jest zły, a dobrzy są dobrzy. Hello, ile masz lat, 7? Kiedy się skapnąłeś, że Joker był tym złym w Batmanie?? Buehehehehehe...

ocenił(a) film na 1
amazka

Film dla dzieci? To jest film na podstawie klasycznego francuskiego komiksu, inteligentnego i porywającego. Komiksu który zainspirował takie legendarne filmy jak np. Gwiezdne Wojny. Na podstawie tego też komiksu zrobiono serial animowany, który mimo infantylności jest o niebo lepszy niż ten gniot fabularny Bessona. Czytałaś/eś ten komiks? Myślisz że każdy komiks to Marvel/DC, głupotki o super bohaterach?
Zresztą nie ma znaczenia czy film jest dla dzieci czy nie jeśli jest źle napisany i zagrany. Jeśli fabuła jest oczywista i przewidywalna, relacje głównych bohaterów sprowadzają się do nieudolnych prób romansu. Jeśli główny bohater daje w mordę swojemu przełożonemu (wojskowemu) by dosłownie kilka sekund później twierdzić że on musi wypełniać rozkazy. Że złe roboty są na widoku cały czas i każdy wie że pod kontrolą głównego Schwarz charakteru i nikt nic z tym nie robi. I że film jest pełny takich głupot, nieścisłości i nawet efekty specjalne są tak gęste że powodują przeładowanie sensoryczne i człowiek już nie reaguje na kolejne fantastyczne scenerie bo jest po prostu tego za dużo.
Piszesz że to film dla dzieci a potem, dziwisz się że ja się dziwię oczywistości scenariusza a potem piszesz że mam 7 lat. To z kolei pokazuje ile ty masz lat. Zakładam, że ok 18. Pokolenie big brothera i Warsaw shore. Konsumować bez kontestacji, nie myśleć bo to może boleć. Nie sprawdzić materiału źródłowego (film na podstawie komiku? to napewno jak Spiderman czy inny Batman, w którym Joker jest oczywistym złym). Świat schodzi na psy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones