PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 196
ocen
6,4 10 1 70196
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Bardzo mi się podobał. Owszem, scenariusz i fabuła dość prosta, ale jego lekkość z barwami które co chwila eksplodowały na ekranie sprawiły że oglądałem to barwne przedstawienie z dużą radością na duszy.

ocenił(a) film na 7
Ikarum

Racja, po prostu czysta przygodówka + niesamowite efekty specjalne pozwalające prawie "na żywo" uczestniczyć w przygodzie. Świetnie się oglądało i jak na film przygodowy zasługuje na 7/10 (niestety na wyższą ocenę nie pozwala prostota fabuły)

użytkownik usunięty
Ikarum

Tak. Efekty specjalne i dźwiękowe,animacja,grafika oraz paleta barw to są największe atuty tego filmu. Zapierają dech w piersiach!

Fakt efekty na plus i to by było na tyle ):

Scenariuszowo to kompletna pomyłka tak samo jak rola Rihanny ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Rola Rihanny przede wszystkim dla mnie jest za krótka. Chciałam ją pooglądać dłużej w roli aktorki ze względu na to,że lubię jej piosenki. Filmowi nie można zarzucić brak efektów specjalnych i pięknej grafiki. Jednak w scenariuszu poległ. Czegoś tutaj zabrakło.

W sęk w tym że jej rola była dość idiotyczna ;) - Chociaż można się zachwyca aspektem wizualnym filmu.

Jednak właśnie scenariuszowo to film jest niestety wręcz nieporozumieniem, bo cała ta akcja była z powodu zwierza który robił kupę z pereł ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones