PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 225
ocen
6,4 10 1 70225
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 10

Nie wiem jak u was ale ja mam mieszane uczucia, w dzieciństwie oglądałem w pułapce czasu i uwielbiam tą kreskówkę a kiedy usłyszałem po raz pierwszy że kręcą film i to jeszcze z takim nakładem finansowym no i że robi to twórca piątego elementu, byłem cały szczęśliwy, niczego do szczęścia mi nie brakowało, aż nie poszedłem do kina na film xD

Efekty oraz świat przepiękne ale ten scenariusz... nie wiem, jakoś mnie nie wciągnął, od samego początku wiedziałem kto jest głównym złym no i resztę historii umiałem sobie sam dopowiedzieć...

Szkoda bo świat ma wielki potencjał a Luc Besson pewnie nie wyda kolejnych części bo szczerze wątpię żeby wielu odbiorcą się spodoba ten film...

Ale wiecie co? ... powinien, powinien nakręcić kolejną część i tym razem postarać się o dużo lepszy scenariusz o coś co naprawdę powali...

W skrócie : Film jest jest jak nowe gry, super grafa ale krótka i średnia historia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones