PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 222
oceny
6,4 10 1 70222
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Ja rozumiem, że ten film to bajka i wiele rozwiązań trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale pewne pomysły są zbyt głupie nawet jak na taką produkcję.
1. Eksplozja niszczy całą planetę, tylko nie statek (a właściwie to wrak statku) kosmiczny na którym schowali się ocaleni.
2. Rasa która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z technologią w ciągu 30 lat pobytu w przestrzeni kosmicznej, jest w stanie dorównać technologicznie rasom które rozwijały się w tej dziedzinie przez pokolenia.
3. Ktoś zniszczył ci planetę, doprowadził twoją rasę na skraj wyginięcia, a ty mając okazję postanawiasz odpuścić i pozostawić winowajce bez kary. To zachowanie było dla mnie zbyt bajkowe.

To są dla mnie 3 takie największe głupoty w tym filmie. Z takich mniejszych głupotek to widzę w filmie jakaś małą nieścisłość. Bo z jednej strony Perły zostały przedstawione jako godnego przeciwnika, który potrafi zaatakować i obezwładnić wroga, a już w innym miejscu filmu są jak takie dzieciaczki z przedszkola które nie potrafią się sami obronić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones