PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 196
ocen
6,4 10 1 70196
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Pomimo braku doświadczenia, uważam że Rihanna skradła rolę filmu. Generalnie film poprawny. Nie urywa tylnej części ciała fabułą ale efekt wizualny 10/10. Bardzo przyjemnie się oglądało. Polecam wszystkim lubiącym akurat takie kino. Rozpisywanie się czy DeHann nadaje się na Valeriana czy nie to bezsens. Film bardzo fajny, efektowny. Polecam. No i pokaż Rihanny..... warto było.

ocenił(a) film na 8
mateo112LBN

O tak!

ocenił(a) film na 8
mateo112LBN

-Nazwała nas gołębiami!
-A co to jest?
-Nie wiem.
:-)
https://www.youtube.com/watch?v=qmV5MW_XAtg
https://www.youtube.com/watch?v=_LNE4-QRtz0

ocenił(a) film na 8
mateo112LBN

Bo to złodziejka jedna.

mateo112LBN

Jedyna dobra rzecz z nią związana w tym filmie to jej śmierć w kartonach.

ocenił(a) film na 7
mateo112LBN

Tak, udana scenka. Ogólnie było kilka takich ciekawych ujęć.

ocenił(a) film na 6
mateo112LBN

Dla mnie show Bubble było jednym z najciekawszym w tym filmie.

mateo112LBN

Jak patrze na Rihanne to widzę tylko jej wysokie czoło ^^

użytkownik usunięty
mateo112LBN

Zgadzam się. Zaraz po efektach specjalnych i dźwiękowych oraz grafice, Rihanna jest najlepsza w tym filmie. Szkoda,że nie dostała większej roli.

RIhanna uważam jest tutaj zbyteczna ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Po prostu scenarzyści mogli dać jej lepszą i bardziej rozbudowaną rolę w moim odczuciu,a tak odczuwam niedosyt po jej występie.

W sumie racje bo scenariusz uważam jest wręcz żenujący, cała akcja z powodu jeża który wydala perły ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Jej rola była dziwna. Najpierw zjawiła się na scenie i podkręciła tyłkiem w różnych swoich kreacjach,następnie pouśmiechała się i pogawędziła. Zaś na koniec zamieniła się w jakiś proch. Co za bezsens...

Niestety uważam całość filmu była dość dziwaczna i to niestety nie było plusem ):

użytkownik usunięty
buterfly

Gdyby nie grafika komputerowa i efekty specjalne to za samą fabułę filmową wystawiłabym mu mniej niż 7/10.

Ja całość oceniłem niestety na dwa, efekty komputerowej nie uratowały głupiego scenariusza i słabiutkiej gry aktorskiej ):

użytkownik usunięty
buterfly

Tylko 2? Oj,to naprawdę słabo. Widać,że nie podobał ci się film i nie wywołał efektu "WOW". Za co więc nie przyznałeś najniższej filmowej jedynki?

Niestety zupełnie nie wywołał bo uważam historia jest tak idiotyczna że tak naprawdę ciężko powiedzieć o co w niej chodziło, dwójka tylko za świetnego Alaina Chabata w roli pirata ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Rozumiem,że również nie podobała ci się końcowa scena?

A możesz mi ją przypomnieć, bo akurat końcówki już nie pamiętam ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Główni młodzi bohaterowie zaczęli się na końcu namiętnie całować :D. Przyznaje z perspektywy miesiąca po obejrzeniu,że jest trochę "gimbusiarski". Taki na jeden raz.

Kompletnie jest to uważam głupie, ponieważ praktycznie cały film gówna bohaterka go olewa ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Mogła również udawać niedostępną :) Przez cały film mieli ze sobą chłodne stosunki i na koniec padli sobie w ramiona.

Owszem mogła udawać, jednak i tak uważam że na koniec popadli w skrajność z tym pocałunkiem ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Tak. Trudno jest całkowicie obiektywnie ocenić film. Moim zdaniem filmweb powinien wprowadzić możliwość przyznawania ocen połówkowych.

Też tak uważam zresztą był już ten temat nie raz poruszany na forum, cóż jak widać zamiast tego Filmweb woli dodawać kompletnie zbyteczne dodatki typu ''jesteśmy podobni jak...'' w twoich znajomych ;)

użytkownik usunięty
buterfly

Ostatnio 2 razy był ten temat poruszony na forum głównym. Ułatwiłoby to ocenianie filmów,ale cóż filmweb jest głuchy na wszelkie prośby userów na korzystne zmiany. Do dzisiaj nie ma folderu wiadomości wysłanych. Ja co prawda ich nie wysyłam,ale wielu ludziom taka opcja by się przydała. Dodatkowo jeszcze wkurza mnie 5-minutowa możliwość edycji postów. Nieraz się zdarzyło,że nie zdążyłam zedytować,bo minęło 6 minut. Minuta spóźnienia i pozamiatane.

ocenił(a) film na 5
mateo112LBN

"Pomimo braku doświadczenia, uważam że Rihanna skradła rolę filmu". Rozbiór logiczny tego zdania: Nie mam doświadczenia w ocenianiu, ale uważam, że Rihanna skradła zadanie tego filmu. Prawdopodobnie autor chciał napisać: Uważam, że Rihanna, pomimo braku doświadczenia, zagrała najlepszą rolę w filmie, kradnąc ją zawodowym aktorom. Czuwaj.

ocenił(a) film na 7
Harumafuji

Możliwe, że autor miał na myśli właśnie to, o czym napisałeś. Jednak zupełnie się z tym nie zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones