PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 225
ocen
6,4 10 1 70225
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Rihanna...

ocenił(a) film na 1

Zawsze wiedziałem, że rozminęła się z "profesją". Wreszcie "dostała" rolę życia! A swoją drogą "rihanna" to po ukraińsku? Coś jak "rzygana" albo "wyrzygiwana"?!

ocenił(a) film na 7
mp65warka

kazdy aspekt tego nieudanego Twoim zdaniem filmu zasluguje na ostworzenie osobnego watku, czy moze jednak umiescisz swoje zale i pretensje w jednym? I po co cudzyslow przy dostala? I skad ten idiotyzm z "rzyganiem" ?? ZAjrzyj do google zanim bedziesz pisac idiotyzmy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mp65warka

a po za tym wszyscy zdrowi?

ocenił(a) film na 1
sobanek

Musisz pytać przez neta? Nie możesz wprost, werbalnie - w swojej jaskini?!

ocenił(a) film na 7
mp65warka

Myslisz, ze jestes az tak ladna aby byc az tak glupia? ;) nie wydaje mi sie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mp65warka

Idź przewietrzyć tego tic taca co nazywasz mózgiem cwelu

ocenił(a) film na 1
sobanek

A co?! Sam nie umiesz przewietrzyć swego tic taca?!? Wystarczy, że zamkniesz dupę, a uszydła same się otworzą i zrzucą słuchawki z hip-hopem, albo z "radyjem z ryjem" (bo od tego pewnie masz kilo gwoździ zamiast mózgu pod czachą, troglodyto. A swoją drogą - co za zarozumiałość: nazywać JEDEN ATOM aż tak ogromnym tic taciem!

ocenił(a) film na 7
mp65warka

ty się debilem urodziłeś czy zostałeś na wskutek nieszczęśliwego wypadku? I nie używaj wyrazów których znaczenia nie znasz bo ci się tictac przegrzeje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mp65warka

Zapraszam niedoje bku, podać ci adres?

ocenił(a) film na 8
mp65warka

3/10 przez rihannę, która grała może 20 minut? Ten film nie był taki tragiczny

ocenił(a) film na 1
Cyptownia

To "dzięki" jej wygibasom podniosłem z 1 do 3. Co ty nie widzisz całokształtu? Miernota "gry" aktorskiej, płytkość tekstów, itd itp...

ocenił(a) film na 8
mp65warka

Właśnie widzę całokształt i dlatego dałem 7. Kiepska gra głównego bohatera, zakładana katastrofa spowodowana zatrudnieniem Cary Delevingne (która zagrała lepiej niż tytułowy bohater), sztywne dowództwo w star trekowych mundurach i płytkie teksty mają za małą moc żeby przez nie ocenić film jako tragiczny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
mp65warka

Niezły ból dupy :)

ocenił(a) film na 7
Kalimdor

Usmialem sie po pachy, dzieki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones