PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 222
oceny
6,4 10 1 70222
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Wiem ze mnie sie spodoba bardzo na 100% ale niestety swiata moze byc zupelnie obojetny na ten film.

Najpierw John Carter,Prince of Persia,The Golden Compass a teraz pewnie bedzie ten rodzynek !.
Szkoda ze takie syfy tasiemcowe jak Spidermany i inne badziewia komiksowe co dzis wychodza puste jak budowa cepa zarabiaja w holere a naprawde wizjonerskie dziela niestety sa pomijane !.
Pieprzone RottenTomatoes i pieprzeni recenzenci co tylko zniechecaja normalnych kinomanow co zamiast krytykowa i szukac dziury w calym to poprostu sie delektuja filmem tak jak ja !.

użytkownik usunięty
lavrenzo84

Filmu jeszcze nie obejrzałem, ale po przesłuchaniu ścieżki dźwiękowej śmiało mogę oznajmić, że Desplat pozamiatał większość tegorocznych score'ów z Giacchino na czele, nawet pomimo braku jakiegoś tematu przewijającego się przez całą długość. Chociaż o ile dobrze pamiętam wywiad z Bessonem z zeszłego roku, to było raczej celowe, bądź nie było na niego zbytnio miejsca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones