PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659080}

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Valerian and the City of a Thousand Planets
6,4 70 222
oceny
6,4 10 1 70222
4,3 15
ocen krytyków
Valerian i Miasto Tysiąca Planet
powrót do forum filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Właśnie wróciłem z kina z Valeriana. Film jest najdroższą europejską produkcja i to widać, ale... Jeśli oceniać ten film tak jak powinno się oceniać, czyli adaptacja komiksu to trochę im to nie wyszło. Całkowicie potencjał niewykorzystany. Jeśli oceniać jako zwykły film tak po prostu, to mi się podobał, szczególnie, że byłem na 4D. Ale bohaterowie bez charakteru, szczególnie Valerian chociaż myślałem, że to będzie Laureline. Ciężko w ogóle z nimi jakąś więź wyczuć i są dosyć denerwujący i bezpłciowi :( No i tyle watków niewykorzystanych. W oryginale Laureline pochodzi z średniowiecza. Ani słowa nie ma o tym w filmie! :/ Ale efekty świetne, Luc Besson wspominał o inspirowaniu się Avatarem i nawet to widać na początku, postacie zrobione jakby żywcem wyjęte z avatara i ogolone na łyso :D Ale ogólnie fajny film, można obejrzeć, i polecam tylko jeśli nie zna się oryginału lub ma się dystans. I trzeba pamiętać, że to jest coś innego niż pierwowzór, żeby reputacja komiksu na tym nie straciła :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones