PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34683}

Vampire Hunter D

Kyūketsuki Hunter D
7,1 5 215
ocen
7,1 10 1 5215
Vampire Hunter D
powrót do forum filmu Vampire Hunter D

Czy tylko odświeżone - to samo anime, techniką 15-tu lat później?

ocenił(a) film na 8
jimix_20

oba filmy to zupełnie co innego :)
Proszę wpisać na youtube 'vampire hunter D 1985 i wybrać pierwszy link . Zawiera on oba filmy które lecą jeden po drugim. Pierwszy leci vampire hunter D z 1985 roku a drugi bloodlust. z 2000
Filmy mają oczywiście zupełnie rózne fabuły. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
jimix_20

aha jeszcze jedno :) polecam oba filmy w wersji japońskiej z polskimi lub angielskimi napisami. niestety w linku mamy wersję angielską co pogarsza odbiór. Osobiście oglądam nie pokolei :P widziałam VH bloodlust i bardzo film mi się spodobał (japoński język). teraz próbuje obejżeć film z 1985 roku ale angielskie dialogi brzmią naiwnie dlatego jeśli to możliwe proszę obejżeć oryginalną wersję

ocenił(a) film na 7
Cadavera

A ja właśnie bardzo lubię dubbing angielski, zwłaszcza w Bloodlust, bo ten z 1985 jest moim zdaniem od początku do końca nie warty obejrzenia z dubbingiem czy bez.

ocenił(a) film na 8
jimix_20

ups wtopa xD na youtube jest mnostwo wersji także japońska- wystarczy napisać 'japan'
http://www.youtube.com/watch?v=ysMdLd3lOxs
najczęściej są to pliki łączące oba filmy

Cadavera

super, wielkie dzięki za informacje ;)

Cadavera

wspaniale!

ocenił(a) film na 8
dem_on

miłego oglądania filmy są super choć trzeba obejrzeć do końca i nie zniechęcać się w trakcie oglądania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones