PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104359}
6,8 157 183
oceny
6,8 10 1 157183
4,6 14
ocen krytyków
Van Helsing
powrót do forum filmu Van Helsing

Żenada.

ocenił(a) film na 3

Prosiłbym o jakieś racjonalne i sensowne wytłumaczenie mi dlaczego ten film ma tak
wysoką średnią i tylu fanów. Nie jestem żadnym hejterem i trzeba się naprawdę postarać
żebym dał filmowi notę 3 lub mniej, a temu filmowi się to udało. Gdyby ten film był komedią
może dałbym 4, ale to ma być horror? 3 daje za Jackmana i efekty specjalne, nie mniej
fabuła , zdjęcia, kostiumy, muzyka wszystko na poziomie poniżej krytyki. Bez urazy ale
prosiłbym o opinie ludzi powiedzmy po 17 roku życia, bo rozumiem że gimbazjum , które
jara się naruto może ten film uważać za arcydzieło. Z góry dziękuje.

ocenił(a) film na 2
Thompston

Za film zabrałam się dzisiaj, właśnie przez bardzo pozytywne opinie na jego temat... i zawiodłam się! Mnie też bardzo dziwią wysokie noty tego "arcydzieła", na dodatek znalazł się on na liście 100 najlepszych horrorów w rankingu Filmweba, co jest już zupełnym nieporozumieniem. Pomijając już kwestię klasyfikacji gatunkowej "Van Helsing" zawiódł na całej linii ! Serio? Połączenie Frankensteina i Draculi? Wieśniacy w Rumunii mówiący płynnie po angielsku? Towarzyszka Van Helsinga w obcisłym gorseciku i butami na obcasach? Najbardziej jednak nie podobało mi się takie stereotypowe podejście do tych wszystkich legend horroru. W zupełności się zgadzam z Twoją oceną - 3 za Jackmana i za efekty . Ale żeby to miało 7.0? Why?!

ocenił(a) film na 3
MCharming

;) . Co do horrorów to akurat nie dziwi mnie top 100 bo ciężko mi byłoby wymienić chociażby 10 dobrych horrorów(no może koło tej liczby). Nie mniej z której strony to jest horror? Bo jest Dracula i Franky? To w takim razie "Abraham Lincoln łowca wampirów" to film biograficzny bo występuje tam postać historyczna. Come on ;p

ocenił(a) film na 2
Thompston

No niestety z horrorami jest rzeczywiście raczej słabo w dzisiejszych czasach, no ale cóż, trzeba przeboleć :D A do Van Helsinga według mnie najlepiej pasuje fantastyczny/przygodowy. Boli mnie, że taka fajna historia, a jeśli mam być już dokładniejsza to takie fajne historie zostały zmieszane, zepsute i zmienione na typowy amerykański hicior do robienia pieniędzy. I niestety to jeden z tych filmów, kiedy po prostu kibicowałam "złej drużynie" żeby jak najszybciej pozbyli się głównych bohaterów i zakończyli żenadę :D

ocenił(a) film na 3
MCharming

Hehe no hicior nie hicior. ale rozumiem można zrobić super amerykańskich Avangersów , ale z poczuciem humoru i dobrym wykonaniem , a można zrobić taką tandetę , bo ten film jest po prostu tandetny, kiczowaty. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 4
Thompston

Widziałam zdjęcia, słyszałam o fabule (moje ulubione lektury w jednym) myslałam, ale ten film będzie miał klimat. A tu gówno, nie klimat, beznadziejna fabuła, za dużo scen jakiejś bitwy, po prostu kicz. Mroczne filmy musza się sączyć, tu elementu grozy wogóle nie było. Chyba za dużo było tego wszystkiego, tu potwór Frankenstein'a, wlkołaki, wampiry, przedobrzyli i wyszedł kicz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones