PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104359}
6,8 157 183
oceny
6,8 10 1 157183
4,6 14
ocen krytyków
Van Helsing
powrót do forum filmu Van Helsing

5 na 10

ocenił(a) film na 5

to ma byc horror to jest S-fiction, taka bajeczka przekombinowana na maxa ale nie załuje ze oglądałem miejscami ciekawe sceny były

ocenił(a) film na 9
konrii_2

A tam oczekujesz prawdziwego horroru od filmu, w którym bohater zabija wampiry kuszą automatyczną. Ja już po tytule domyśliłem się, że to nie będzie jakiś rasowy horror i dzięki takiemu nastawieniu film naprawdę mi się spodobał.

konrii_2

A kto powiedział że to horror?
W opisie filmwebu jest błąd, ten film lepiej określono na imdb - " Action | Adventure | Fantasy".

Mi się bardzo spodobał, horrorów silących się na powagę nie trawię.

ocenił(a) film na 7
konrii_2

Zgadzam się. Klimat trochę taki jak w Piratach z Karaibów. Żaden horror, ale jako s-f niezły mimo, że nie lubię tego gatunku.

ocenił(a) film na 7
konrii_2

żal mi ludzi ktorzy nie rozróżniają gatunków(nawet przez sekunde nie traktowałem tego jako horror) dajesz 5/10 tylko dlatego bo to nie jest prawdziwy horror--- ocenia się film

ocenił(a) film na 5
terman

ziomek a czy ja mowie ze nie rozrózniam gatunków, przed obejrzeniem jakiego filmu wchodze na filmweb i patrze jaki gatunek a tu pisze ze to jest Horror więc sie na stawiłem ze obejrze horror kapujesz czy wolniej mam pisać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones