PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680802}
3 277
chce zobaczyć
Van Helsing
powrót do forum filmu Van Helsing

Nie róbcie se jaj, że ten nawiedzony dziad ma zagrać Van Helsinga...

Rales

Tom Cruise i Van Helsing? Ja się na to piszę, to trzeba zobaczyć.

Rales

dlaczego "nawiedzony dziad"?

mrrnobody

poczytaj sobie trochę o jego powiązaniach ze scjentologią

Rales

Jego sprawa.

Rales

I co Cię to interesuje? Kogo to obchodzi, w co kto wierzy, co robi, co pije, gdzie i kiedy robi kupę? Najważniejsze, że dobrze gra. Oceniaj jego umiejętności aktorskie, nie życie prywatne.

LukeuszLFC

Jakby był pedofilem to byś tak samo mówił?

Pawuloniasty

a jakby chciał zlikwidować trybunał?

Pawuloniasty

"jakby" jedyne słowo które pozwala Januszom przypierdalać się do wszystkiego i uznawać nie ich sprawy za ich sprawy xD
nie będzie grał van helsinga z takiego powodu że gra już mumie w dark uniwersum

ksisho

Dobrze powiedziane :]

Rales

Kompletnie nie pasuje mi do tej roli...

gogo224

Owszem, pasuje. Ale tylko, gdy zapuści włosy do roli Helsinga (patrz. "Ostatni samuraj"). A co do jego powiązań z scjentologią - to jego osobista sprawa, my powinniśmy oceniać go tutaj jedynie pod kątem jego umiejętności aktorskich.

użytkownik usunięty
gramer_filmweb

To nie jest robot, tylko człowiek, więc nie można pominąć, kim jest i co sobą reprezentuje, a przede wszystkim dzięki komu dostaje te wszystkie role. A jako człowiek jest to dno absolutne. Zresztą aktor też z niego jest beznadziejny. I mam już dosyć jego ryja we większości dobrych produkcji. Tym bardziej, że bo podobno jego nazwisko jako nieliczne z gwiazd nie ma mocy przyciągania sobą do kina. Zobacz, jak świetne tytuły z nim mają nieadekwatnie słabe wyniki kasowe.

gramer_filmweb

Dlaczego nie można oceniać ludzi pod względem bycia/nie bycia scjentologiem? Dla mnie to ma sens.

EmperorDante

A czy napisałem, że "nie można"? Oczywiście, że można, ale czy to konieczne? A zresztą "róbta, co chceta", mi nic do tego. Co nie zmienia faktu, że to strona filmowa, i powinniśmy go oceniać jedynie przez pryzmat jego umiejętności aktorskich.

Rales

Nie przepadam za nim, ale... co mają osobiste przekonania do aktorstwa jako zawodu?

Rales

Również nie widzę go w tej roli. Bardzo polubiłam Hugh Jackman'a wcielającego się w tą postać i nie wyobrażam sobie kogoś innego.

Rales

:) Niczego z Nim nie oglądam, nie zrobię wyjątku.

creep_

Podziwiam siłę woli XD
Ja się ugięłam i obejrzałam "Na skraju jutra". Kurka dobry aktor z niego... Szkoda, że poza tym taki ogłupiony i dał się tej sekcie.

użytkownik usunięty
creep_

Nie dziwię się. Facet jest niestrawny, zarówno jako człowiek jak i aktor. Niestety dzięki scjentologicznej mafii grał w naprawdę dobrych filmach, więc oglądałem je niestety wkurzając się jego ryjem.

Rales

Toma lubię, ale do tej roli nie pasuje mi.

Rales

Ja oprócz tego , że jest scjentologiem to do niego nic nie mam jest dobrym aktorem ALE nie pasuje mi do roli Helsinga !!!

Rales

Też jakoś nie przepadałem za Tomem do czasu kiedy poznałem go osobiście. Jest zupełnie inny niż mi się wydawało. Prywatnie jest zajebisty. Przez media ma chyba taką złą reputacje - scjentologia i takie tam. Uwielbiam Toma.

darek_olech

Pamiętam.pamiętam masz z nim zdj i dlatego uwazasz ze jest spoko.no niech ci będzie a zamieniles tam wogle parę słów z nim bo gdy to pisze nwm co napisales u niego na poście co dodales tam twoje foto z nim

Rales

Napiszę prostym językiem, dla ciebie:
nie ma to jak oceniać ludzi których się zna tylko z TV czy też "gazet" pokroju "fakt".Idąc twoim tropem myślenia-->>(w mojej opini po przeczytaniu twego posta) też jesteś "dziadem".
Ech, nieważne i tak tego nie zrozumiesz.

Rales

Za dużo Oprah oglądasz....

Rales

Dan Stevens to dobry byłby wybór.

Rales

http://www.filmweb.pl/serial/Van+Helsing-2016-752523 w tym serialu z Van Helsing zrobili kobiete ,a jego dziewczyna jak wiadomo nazywała się Anna Valerious

Rales

Nawiedzony dziad??? Hahaha czy Ty kiedykolwiek widziałeś z nim jakiś film? Wywiad z wampirem, Rock of Ages. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones