PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622729}

Vares: Tango w ciemności

Vares - Pimeyden tango
5,7 199
ocen
5,7 10 1 199
Vares: Tango w ciemności
powrót do forum filmu Vares: Tango w ciemności

Czy wszystkie finki są takie brzydkie, czy tylko aktorki? Oglądałem poprzednie 5 filmów z Antti Reini w roli główniej i zarówno ofiary morderstw, podejrzane, jak i przyjaciółki Varesa, jak by to delikatnie powiedzieć, nie grzeszyły urodą. To pierwszy raz, gdy jestem zadowolony, że w filmie jest tak mało scen łóżkowych. I na szczęście Finowie (pewnie ze względu na klimat) uprawiają seks tylko w ubraniach :D
W tym odcinku (czy w tym filmie z serii) pojawia się jednak jedna w miarę ładna dziewczyna, myślę se, pewnie z importu :P Ale nie... to finka, na dodatek miejscowa - miejsce urodzenia: Turku, Finlandia (czyli miejsce kręcenia całej serii filmów o Varesie). Na dodatek to jej debiut filmowy.
Reijo Mäki napisał kilka jeszcze książek, to pewno będzie można zobaczyć kilka jeszcze fińskich kryminałów :P Ja mam jednak nadzieję, że zobaczymy w kolejnych produkcjach mniej "urodziwych" aktorek, a więcej zwykłych, miejscowych Turkunek :D

użytkownik usunięty
wisznu

Finki są podobne do reniferów! Nie wiedziałeś o tym? Mówił mi to znajomy Szwed, którego Żona uciekła z Norwegiem do Danii:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones