PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175670}

A Love Legend

Veer-Zaara
7,9 8 025
ocen
7,9 10 1 8025
Veer Zaara
powrót do forum filmu Veer-Zaara

To niesamowite jak ten film potrafi wzruszyć. Ostatnio słuchałam składaka z piosenek bollywoodzkich. Jak usłyszałam "Tere Liye Humne Jiye" http://pl.youtube.com/watch?v=Xrzcgg4vQUk
to na samo wspomnienie scen z "Veer - Zaary" popłynęły mi łzy. Może to skutek pogody, gorszego dnia, czy czegoś podobnego. Faktem jednak jest, że wcześniej mi się to nie zdarzało. Wszyscy wiemy, że te filmy to w większości piękna bajka, nierzeczywiste i nieziszczalne marzenie. A mimo to tak nas wzruszają nawet krótkie fragmenty. Przeżywamy niemal każde ujęcie, bawią nas dialogi. Co jest w tych filmach? Co jest w "Veer - Zaarze", że tak nam jest bliska? Wielu sądzi, że taka miłość już nie istnieje. Ja zmnam przykłady takiej miłości. Coś tak pięknego istnieje, tylko niezmiernie rzadko występuje. Dotyczy wyjątkowych ludzi o niezwykłym charakterze. Ale każdy z nas może taką miłość napotkać w swoim życiu. Pamiętajmy: "Gdzieś tam... jest ktoś stworzony dla nas"

Marguerite

ja na nim wyje naokroglo :P

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

Ładnie powiedziane. To Ci dopiero film, który wyciska tyle łez, a mimo to widzowie chcą go oglądać i to nie raz. Czyżby nie było prawdą, że nie lubimy smutnych zakończeń? Piosenki "Veer-Zaary" to prawdziwy majstersztyk. Mogę ich słuchać ciągle (i ciągle płaczę - cieszę się, że nie sama). Cały ten film to arcydzieło. Pozdrawiam

Marguerite

<ukłon>

Daggulka_Preity

Marquerite, no co za pytanie :P OF COURSE!!!
Ja już tam nie mówię, że jak do tej pory, to na tym filmie ryczałam najdłużej (ale za drugim razem dopiero).
Zazwyczaj na Veer-Zaarze "łzy mi się cisną na oczy" od piosenki Main Yahaan Hoon http://pl.youtube.com/watch?v=WxM7yG5kHDs Według mnie to najładniejsza piosenka z całego filmu, ale najbardziej wzruszająca jest ta: http://pl.youtube.com/watch?v=Xrzcgg4vQUk&feature=related.
Pozdrawiam Wszystkich bollymaniaków :))

Madleen

na tej piosence, nawet jesli wczesniej sie nie rozplakalam, wyje jak piesek do ksiezyca :P

ocenił(a) film na 10
Madleen

Tak! Właśnie piosenka "Tere liye humne jiye" najbardziej doprowadza mnie do płaczu. Nawet gdy nie widzę teledysku a tylko słucham. Co do "Main Yahaan Hoon" to "targają mną namiętności" widząc jej bezradność wobec uczucia do SHAHRUKHA. Też bym tak miała na jej miejscu. Chyba zresztą każda. Tak sobie teraz pomyślałam, że może to i dobrze, że nie puszczają tych piosenek w naszym radio, bo pewnie nie powstrzymałabym się od płaczu, a w pracy jakoś nie wypada. :)

Marguerite

ja slucham na mp3 kiedy ide do szkoly, wracam ze szkoly, w szkole, na przerwach, na lekcjach, w domu wlaczam winampa z ta piosenka, albo film z nia... main yahaan hoon to najpiekniejsza piosenka o milosci jaka powstala...

Daggulka_Preity

Daggulka, hehe ja mam tak samo. Cała mp3 mam zawaloną piosenkami z filmów, a nawet krótkimi filmikami i zdjęciami Shahrukha :)
Też tak myślę, że Main Yahaan Hoon to najpiękniejsza piosenka o miłości... I Jeszcze Suraj Hua Maddham jest piękna.

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

No to jest nas nieco więcej. Ja też słucham tych piosenek gdzie popadnie. A nawet nucę sobie pracując. :) One po prostu wpadają w ucho i zapadają w serce. MP4, wygaszacz w komputerze i tapeta, płyty CD w domu i w samochodzie, plakat na ścianie, kubek do kawy. Jak widzicie wszędzie mam coś związanego z bollywoodem. Nawet podkładkę pod myszkę. :D I jestem szczęśliwa, że to posiadam. Te drobiazgi poprawiają nastrój. Aaaaa! No i kadzidełka z Indii oraz kilka drobiazgów.

Marguerite

no a ja szukam jakiegos wspanialego zdjecia Preity, zeby sobie kubeczek zrobic :) na razie mam ich cztery tysiace wiec na zaden sie nie moge zdecydowac ;) moze pomozecie?

Daggulka_Preity

Ja mam kilka fajnych, ale na kompie. Jak chcesz to pisz madleen27@wp.pl
Wyślę Ci kilka, może coś Ci się spodoba :)

Madleen

dzieki kochana :) sa tam cztery, ktorych nie mam i sa swietne :) ciekawe, ile taki kubeczek kosztuje ... ale chyba zdecyduje sie na zdjecia Preity z VZ.,,.. ten pierwszy w galerii- w zoltym saree :L

Daggulka_Preity

Nie ma za co :) Służę pomocą. Wow aż 4 takie, których Ty nie miałaś, to cud :p To zdjęcie z V-Z jest bardzo ładne...

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

Och! Daggulka! Jesteś bardziej niż skromna. Ja to nie mogłam się zdecydować na jedno zdjęcie. Wiesz. Osiołkowi w żłobie dano... i takie tam. Więc nie powstrzymując się wybrałam kilka z SRK i kilka ze scenami z JEGO filmów. Hm ! Obecnie moja kolekcja wynosi... (i tu się trzymaj, albo może usiądź lepiej) 24 kubki. Ha ! Ha ! Lubię je sobie wymieniać. To prawie jak cała zastawa. :) Mam też 3 podkładki pod myszkę do komputera. Zmieniam je sobie w zależności od nastroju. A Ty chcesz tak skromnie. Powinnam brać z Ciebie przykład. Bo ja chyba dziecinnieję na starość. :D

ocenił(a) film na 10
Madleen

a ja wczoraj w empiku wypatrzyłem taka małą poduszeczkę w formie gwiazdeczki, obszytej bardzo bogato drobniutkimi koralikami i wszystkim takim ślicznym co nadawało indyjskości, wisiało razem z bombkami więc chyba ozdoba na choinkę ale aż szkoda tam wieszać bo zniknie w tłumie
...a dzisiaj popatrzyłem niechcąco na metkę od niej a tam szok!:D nie dość, że całe szczęście nie MADE IN CHINA to jeszcze "wyprodukowane w INDIACH"! coś wspaniałego:D

KonradJS2

Marquerite, kochana, ja nie jestem skromna, ale skąpa :P

Madleen, no, az cztery :P sama sie zdziwilam :) to znaczy mialam pobone, ale identycznych na pewno nie :) az z ciekawosci sprawdzilam- mam 4562 zdjecia :)

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

I się nadarza przykład mojej stanowczości. Dostrzegłam, że "Tere Liye Humne Jiye" z youtubu jest zablokowane. Znalazłam takie, które nie jest.

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

Wpadnij na mój blog zobaczyć nowe zdjęcie SHAHRUKHA w malezyjskim stroju. Wygląda świetnie jak zawsze. Może teraz dla odmiany poszukam jakieś zdjęcie kochanej Preity? Choć nie wiem, czy znajdę dla Ciebie coś nowego, czego do tej pory nie masz. I jeszcze jedno. Nie jesteś skąpa tylko oszczędna. Piękna cecha zważywszy rozwój naszego kraju. Jak mawia mój tata: "nie jestem uparty tylko stanowczy". Czaisz? Lepiej brzmi. Typu: szklanka jest w połowie pełna. :)

Marguerite

swietne :) haha :) mozesz dac jakies fajne zdjecia tej malej chinki, co grala w WYZNANIA GEJSZY glowna role? i jeszcze tej co grala opiekunke Dynii :P

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

Jasne. Zrobi się . Dziś wieczorkiem poszperam w swoich zbiorach. :)

Marguerite

ona sie tak smiesznie nazywa... Zhyng Ziang, czy jakos podobnie :) bede wdzieczna :P

ocenił(a) film na 10
Daggulka_Preity

Ziyi Zhang !:) czytamy coś w stylu Żi Żan( 'g' ledwo ledwo słychać) :)

ocenił(a) film na 10
KonradJS2

śliczny film, wyciska łzy... 10/10 Bollywood bije na głowę Amerykę!

ocenił(a) film na 10
lilly405

Odkąd poznałam Bollywood, nie słucham żadnych innych piosenek, tylko te filmowe. "Suraj Hua Maddham", "Jaati Hoon Main", "Haule Haule", "Marjaani", "Tujhe Dekho Na"... Przykłady mogłabym mnożyć. Okazjonalnie trafi się kilka innych utworów, ale to takie typu "Pamiętasz, była jesień" (cudnie śpiewa Sława Przybylska, ta piosenka jest niezwykle wzruszająca) czy piosenki Arasha. ;P

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Dokładnie! U mnie to samo! Nie raz przyjdzie znajoma i mówi Danny ma nową piosenkę! Histeria! A ja oczywiście nie wiem o którą chodzi, bo odkąd oglądam filmy nie słuchałam radia! Tutaj przyznaje zupełną rację:)

Apropo płaczu to " Tere Liye" oczywiście, niezwykła histeria chwyta mnie jeszcze przy 2 wersjach "Kal Ho Naa Ho"...


Jak mam się skupić na "Tere Liye" to jestem zakochana w momencie kiedy Veer zakłada Zarze bransoletkę na nogę, oni zamieniają się w pięknych i młodych, on bierze ją na ręce i odchodzą, a później te postacie zanikają i widać tylko Veera i Zaare jako starców siedzących na ławce i trzymających za ręce. Nawet jak to piszę to mi łzy podchodzą do oczu, ale cóż zrobić! Powiem szczerze, że słowa nie potrafią odzwierciedlić piękna tej sceny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones