PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175670}

A Love Legend

Veer-Zaara
7,9 8 025
ocen
7,9 10 1 8025
Veer Zaara
powrót do forum filmu Veer-Zaara

Właśnie skończyłam oglądać i jestem pod ogromnym wrażeniem! W tym filmie było wszystko-radość, smutek, kolory, kultura, muzyka, taniec i miłość.. Cudony film, na pewno wrócę do niego nie raz :) Polecam szczególnie przeciwnikom tego kina, może dziękni niemu przekonają się, że Bollywood to naprawdę niesamowite kino :)

użytkownik usunięty
Sangita

Mi się wydaje, że "V-Z" by do nich nie trafiło, bardziej "KANK":)

ocenił(a) film na 10

V-Z trafia jak cholera :) wiem po sobie, ponieważ to mój drugi film bollywood, obejrzany dzien po KHNH :)

ocenił(a) film na 10
anjali__

więc dwa 1 obejrzałyśmy w tej samej kolejności :))
cudowny jest ten film, nie umiem na nim nie płakać naprawdę takie poświęcenie, jaka wielka jest siła miłości..

ocenił(a) film na 10
emily91

VZ to rzeczywiście jest arcydzieło jestem świeżo po seansie jeden z najlepszych filmów z SRK jakie miałam okazję obejrzeć;) Polecam go w 100 procentach!!! Co mi się w nim podobało?? Przede wszystkim to co lubię w Bollywoodzkich produkcjach, duuuużo piosenek i tańców, mnóstwo barw, wzruszająca historia, miłość prawie niemożliwa, Veer był gotów poświęcić własne życie żeby nie zhańbić dobrego imienia Zaary, a ponadto potężna dawka kultury indyjskiej i nauka tolerancji i szacunku do drugiego człowieka... przepiękna historia, wprawdzie jestem dopiero na początku drogi poznawania tego typu produkcji, ale mam zamiar nią podążać... nie oglądam tych filmów ze względu na SRK ani innego aktora a ze względu na zainteresowanie kulturą Indii... Pozdrawiam wszystkich Bollymaniaków;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones