PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836519}

Venom 2: Carnage

Venom: Let There Be Carnage
5,8 52 567
ocen
5,8 10 1 52567
3,9 20
ocen krytyków
Venom 2: Carnage
powrót do forum filmu Venom 2: Carnage

Tego oczekuje od filmu. Mam nadzieję, że Venom zachowa swój pazur i nie będzie miał problemów by od czasu do czasu zjeść głowę jakiegoś przestępcy, zamiast grzecznie go przekazać w ręce policji.

Morgotheron

Będzie spacerował po łące, zrywał kwiatki i głaskał małe kotki. Później będzie czesał włosy dziewczynkom w domu dziecka i ubierał z nimi lalki barbie. Na końcu przeprowadzi staruszkę na pasach i odniesie jej zakupy do domu, po czym odmówi lemoniady, tłumacząc, że śpieszy się na królewnę śnieżkę do teatru.

ocenił(a) film na 5
NedznySzczur

Pomyliles z Deadpoolem

DannielNemesis

tyle ze deadpool nie je muzguw

marvelfan2019

Mózgów, a nie "muzguw"!

NedznySzczur

Na koniec odmówi lemoniady i zeżre staruszce głowę :)

WojtasJ_

Nie zeżre bo Sony na to nie pozwoli. 

ocenił(a) film na 4
Morgotheron

hhaha zabawne, bo ta twoja proponowana brutalność to jest średnia; czaaasem zje sobie głowę ale TYLKO PRZESTĘPCY!! prawdziwy venom raczej w dupie miałby takie konwenanse ale whatever xd

ocenił(a) film na 4
Wictorias

Prawdziwy Venom jest obecnie antybohaterem, a Eddie Brock jest policjantem. Tam wynika z obecnego lore Spider-Mana

Morgotheron

ale ty wiesz że Venom generalnie nie je ludzi itp

Avenger88

A co tak generalnie robi?

ocenił(a) film na 5
Heller1304

https://www.youtube.com/watch?v=8U4Ku-nMVmk
1:33
Wysysa z nich życie

Morgotheron

PG-13 Wita

ocenił(a) film na 3
Morgotheron

Niestety jest zupełnie inaczej. Venom stara się być śmieszny. Robią z niego takiego pajaca dla dzieci. Szkoda bo pierwszy film podobał mi się bardzo. Kontynuacja to już niestety nieporozumienie trochę

ocenił(a) film na 6
szybki1244

Fakt.

szybki1244

Ten sam poziom co jedynka co było widać już po trailerach...

ocenił(a) film na 3
Adorianu

dla mnie jedynka była całkiem niezła ale mam wrażenie jakby wzięli wszystkie wady poprzedniego filmu i zamiast się ich pozbyć - spotęgowali je

Morgotheron

Witam.

Multikino Złote tarasy czy
Cinema City Arkadia ?


Gdzie są lepsze warunki do oglądania ?
Większy , lepszy ekran , czysty obraz ?
Mówię oczywiscie o 2D !

Z góry dziękuję za konkretne doradzenie.
Pozdrawiam.

Przemek_178

Komentarz ma 17 dni, ale może się przyda. Ja osobiście wolałam Multikino. Arkadia ma również duży ekran (chociaż to zalezy również od sali), ale jakoś w Multikinie w Zlotych moim zdaniem dzwięk i obraz są lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones