PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519906}

Venom

6,8 142 810
ocen
6,8 10 1 142810
4,1 23
oceny krytyków
Venom
powrót do forum filmu Venom

...i przesuwając magiczną gałkę, która pojawiła się znikąd wypuszcza z głośników ten dźwięk między 4000-6000khz tym samym oswobadzając swojego ukochanego ze splotu dwóch symbiontów. W końcu każda prawniczka wie, gdzie takie gałeczki znajdują się w centrum kontroli lotów ;)))
To był ten moment w filmie gdy coś we mnie pękło;). Jasne, nie spodziewałem się niczego super hiper. Gdzieś tam mi się rzuciło, że kiepskie recki film zbiera, ale chyba zasugerowałem się tym 7/10 na filmwebie/imdb i poszedłem na tę padakę do kina.
Fabuła na siłę, infantylne dialogi i CGI po taniości. Tak w skrócie określiłbym ten film. Nawet Tom Hardy nie podołał (a może mu się nie chciało..) Chyba jest to jeden z najgorszych "superbohaterskich" filmów ostatnich lat. I naprawdę nie wiem skąd tak wysoka ocena tu i na imdb.

ocenił(a) film na 5
lobo

100% prawdy.
Dc z ostatnich 5 lat jest dużo lepsze od tego. Dopieli tam fabułę jak batek coś robi, hakuje, widać z czego wynika motywacja postaci itp no a tu ilość dziur logicznych i nie wiadomo co skad i jak. motywacja venoma tak z tyłka wzięta. aż przykro

jj24_89

Tylko co z tego, jak film na siebie zarobił, ba, nawet odniósł sukces i podobno będą to ciągnęli dalej.. I niech ciągną, ale ja cegiełki w postaci biletu do kina już nie dołożę :)

ocenił(a) film na 5
lobo

niestety :/ gusta spadają na leb na szyję.
też nie dam im zarobić...

ocenił(a) film na 7
jj24_89

Nie ma filmow idealnych, ja tam chetnie obejrze kolejna czesc

PonuryUser

Jak to mówią: jedni lubią jak im pachną kwiaty, inni jak skarpety śmierdzą ;)
A tak serio to oczywiście też wciągnę drugą część, tylko nie w kinie. Choć absolutnie nie wyobrażam sobie takiej postaci jak Carnage w filmie który ma taki PG..

ocenił(a) film na 6
lobo

ja to bym sobie Lobo ogladnal :)
ale pewnie sie nie doczekam, to musialby byc film +18 a to w dzisiejszych czasach jest nieoplacalne

kokroucz

Dokładnie jak piszesz. Nie ma szans z biznesowego punktu widzenia, żeby robić film 18+ o bohaterze ze świata DC. Nikt na to nie pójdzie. Na pocieszenie masz na youtube paramilitarne święta specjalne: https://www.youtube.com/watch?v=PuRIJA7KyHE dają radę! :)

ocenił(a) film na 6
lobo

dzieki, juz ssie zabieram za ogladanie ;)

ocenił(a) film na 5
jj24_89

jj24_89 Z tym Dc to pojechałeś :D oprócz zeszło rocznego Aquamana, który był w miarę to te produkcje to totalne dno.
Gdzie tam fabułę można znaleźć? moze w Suicide Squad gdzie latały kitowcy? :D Ten film wybitny nie był, ale daleko mu do Dcojwskiej szmiry.

ocenił(a) film na 5
kaliber018

no jak na złość to zapomniałem o Squad :p też był bardzo słaby i mocno dziurawy.
Miałem na myśli supermena jak i batmana. Jak dla mnie oba fabularnie dały radę :) A już na pewno jak chodzi o motywację Herosów.

lobo

Ta baba psuje film w znacznym stopniu. Dziwne ze jako strong, independant woman musi miec poparcie Venoma "i like her"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones