PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11458}
7,0 12 599
ocen
7,0 10 1 12599
Vidocq
powrót do forum filmu Vidocq

uważam, że ten film jest świetny, zakończenie niedopowiedziane i zaskakujące ( to tak ps. odnośnie recenzji, z którą nie do końca się zgadzam), klimat filmu i scenografia - rewelacja, do tego nietypowy sposób kręcenia ujęć "z ręki" co nadaje oryginalności. Nie znam chyba drugiego podobnego filmu. Wydaję mi się, że każdy powinien go obejrzeć, aby móc zobaczyć w końcu coś innego, nietypowego. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
obibok1601

Racja, widziałem prawie 900 filmów i mogę z całą pewnością powiedzieć iż nie widziałem nic podobnego film jest oryginalny baśniowo mroczny , świetna nietypowa oprawa audio wizualna.. efekty naświetlenie itp,sposób kręcenia może nie jest niesamowity ale jest ok i co najważniejsze film naprawdę zaskakuje, choć od początku powiela znany już schemat... to jednak na nim się nie kończy i nie on wcale zaskakuje chyba że nie uważnych widzów a zdziwienie powoduje co innego i sposób zagrywki, fabuła jest po prostu świetna, jedynie sceny walki nie specjalnie mi się spodobały w moim mniemaniu są zrobione na wyrost i zbyt chaotycznie jednak nie ujmując tego daje dla filmu ocenę 9 i wszystkim bardzo polecam .

ocenił(a) film na 9
obibok1601

właściwie może trochę przypominać Sherlocka Holmesa jednak tylko wizualnie (chodzi tylko o epokę , miasta z tamtych czasów it.

ocenił(a) film na 9
Die_by_the_Sword

epokę umiejscowienie kostiumy nic pyzatym : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones