PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249157}

Vince niepokonany

Invincible
7,4 10 871
ocen
7,4 10 1 10871
6,7 3
oceny krytyków
Vince niepokonany
powrót do forum filmu Vince niepokonany

Bardzo fajnie dobrana obsada i jeszcze lepsza gra. Myślałem, że Mark się nie sprawdzi, a jednak:)
Nie wiem czy ktoś z Was zwrócił na to uwagę, ale ten film ma fantastyczną muzykę, szczególny moment jest pod koniec filmu gdzie Vince podjeżdża na boisko do kumpli i razem grają podczas ulewy! Miód na serce..i ucho! Film posiada prawie wszystko co potrzebne w produkcji o takiej tematyce. Jedyny minus to fakt, że trwa nieco ponad 1,5h a spokojnie mogli podciągnąć do 2 i nikt by nie narzekał. Wrażenia po seansie świetne, a fakt że film był kręcony na podstawie autentycznych zdarzeń to wielki atut! Zabawny, wzruszający, ale i dodający 'poweru'.

BARDZO DOBRY FILM !!!

8/10

P.S. Kusiło mnie żeby nawet dać 9, ale czegoś zabrakło...może właśnie tej dodatkowej pół godzinki filmu więcej:/

ocenił(a) film na 8
Robson_77

Jak tylko usłyszałem że kroi się film o Philadelphi Eagles nie mogłem się doczekać. Sama historia Papale obiła mi sie kiedyś o uszy ale przyznam że nie wiedziałem że był zawodnikiem "Orłów". Racja muzyka jest całkiem niezła. Zgodzę się również z faktem że trochę za krótki. Sam fakt że to film o mojej ukochanej drużynie skłania mnie do 10/10. Ale będąc obiektywnym daje również 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones