PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11463}
7,7 42 989
ocen
7,7 10 1 42989
7,7 14
ocen krytyków
Vincent
powrót do forum filmu Vincent

Kot!

ocenił(a) film na 8

Kot rządzi!

Alterchaos

No i co z tego, że był tam kot? :P No, nie ukrywam, brzmi jak wypowiedź małej dziewczynki rzucającej się na widok zwierząt.

ocenił(a) film na 8
Jednorozec_na_haju

Dzięki za skomentowanie mojego komentarza z przed... 7 lat! :P

Małe dziewczynki miziają koty, ja 7 lat temu miałem chyba na myśli to, że kot był dobrze zrealizowany. Coś mi się w nim podobało. Cholera wie.
Może 7 lat temu byłem małą dziewczynką. Jednorożcu na haju ;)

Alterchaos

Ta, po prostu lubię eksplorować Internet, nie zwracam uwagi na datę, tym bardziej że niektórzy nadal pozostają rakowi, choćby upłynęło lat 20 ;p (Nie uważam, że taki jesteś, bo znam Cię jedynie z jednego komentarza-nie oceniam.)

ocenił(a) film na 8
Jednorozec_na_haju

Rozumiem. I czynisz gustownie, że nie oceniasz po jednym komentarzu. Też nie będę Cię oceniał po tych 10/10 dla bajek o papugach, co kto lubi :D
Ogólnie pozytywny wydźwięk w mych oczach zostawiłeś po eksploracji internetu z przed 7 lat, nie jesteś rakowi chyba. Zatem plus dla Ciebie!

Alterchaos

*Zostawiłaś. Heh. Lubię animacje, chyba nic w tym złego. Może i nie oglądam wyłącznie ich, ale jednak-oglądam. Byle, aby ta animacja miała przekaz, ładną kreskę i fabułę. (Jak np. Plague Dogs) Powodu do wstydu w tym nie ma. Chodzi o Zambezię? Akurat tego jeszcze nie oceniłam. Kuzyn coś nagrzebał chyba, albo wina zepsutego sprzętu szczerze. Mimo wszystko-gust jest jak du... każdy ma swój i nikomu do niego nic. Ano, dziękuję. Rzadko takie coś słyszę. Dla Ciebie również plus, za kulturę w wypowiedziach, której wielu użytkownikom tej strony brakuje.

ocenił(a) film na 8
Jednorozec_na_haju

Wielu użytkownikom wielu stron brakuje kultury w wypowiedziach niestety. Staram się trzymać fason :P Rzuciła mi się w oczy Twoja ocena Rio. I ogólne 10/10 dla masy animacji. Taki pstryczek w nos za tą "małą dziewczynkę" w mojej ocenie Vincenta. Ale gdyby tak wyglądały "riposty" na forach to chyba świat internetu nie byłby taki zły. Zresztą podzielam Twoje zdanie, że gusta to rzecz osobista. A poza tym lubię koty ;) Ten w Vincencie przylazł się doń poocierać i pomruczeć, ale gdy narrator stwierdził, że chłopiec chce być jak Vincent Price, uciekł przerażony :P Ps. Jeśli chodzi o animacje - uwielbiam WALL-E'ego. Mój ulubieniec.

Alterchaos

Prawda. Prędzej czy później każda strona zostanie zawalona trollami, chamami i prostakami. Sama mam konto na SamychQuizach od niemalże początków tej strony. Najpierw tylko trochę spamu pod quizami ze strony głównej, a skończyło się na masie łańcuszków, reklam jakichś innych stron i profili, obrażaniu autorów i wiele innych "perełek".
To właściwie do ripost się nie zalicza. Bo nasze wypowiedzi nie były i nie są kłótnią, po prostu zwyczajna rozmowa. Ja na ogół uwielbiam wszystkie zwierzęta. W tym koty, sama chciałabym mieć własnego.
O, też lubię tą animację. Chciałabym, aby zrobili kontynuację, mam na nią wiele pomysłów. (Tak, wiem, że jej nie zrobią :P)
Na ogół animacje z reguły są uważane za infantylne, ale nie każda taka jest. Znam pełno animacji "uniwersalnych" i dla dorosłych (Z powodu antytotalitarnego przekazu).

ocenił(a) film na 8
Jednorozec_na_haju

Niestety w internecie tak jest... Przynajmniej tym polskim. Rzadko na przykład na reddit.com spotykam się z jakimś masowym obrażaniem, czy hańbieniem kogokolwiek. Nawet jeśli są to subfora filmowe. I wiadomo - można mieć inne zdanie, mogą nerwy ponieść, ale jednak trzeba zrozumieć, że rozmawia się z innymi ludźmi i jakoś zachować się trzeba.
Co do animacji - niby często są infantylne, ale nawet takie, często również są naszpikowane wartościami i przekazami z których można wyciągnąć ciekawe wnioski. Sam przekaz się liczy, a nie styl w jakim dzieło zostało wykonane. Koniecznie obejrzyj: https://www.filmweb.pl/film/Mary+i+Max-2009-479892
Jeśli jeszcze nie widziałaś :) Pamiętam, że jest smutne, ale piękne.
Kontynuację filmu Wall-E przytuliłbym z chęcią. Też myślę, że jej nie zrobią, a szkoda. Wtedy bym dopiero się cieszył jak mała dziewczynka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones