PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617528}
7,6 5
ocen
7,6 10 1 5

Vivaldi
powrót do forum filmu Vivaldi

Liczę na wspaniałą muzykę wykonaną "na żywo" - wrażenie takiej ale nagranej specjalnie dla filmu. Oczekiwania budowane na "Wszystkie poranki świata", "Król tańczy", Amadeuszu i paru, których tytułów nie pamiętam :)

Koshara

Przykre ,że ludzie zazwyczaj znają tylko te nieszczęsne "cztery pory roku" podczas gdy ja ich w ogóle nie słucham ,za to Vivaldi jest moim ulubionym kompozytorem. Zawsze powtarzam ,że grał on Metal swoich czasów. Jeśli Evans go zagra to może być ciekawie.

Ottiss14

Ja też czekam na ten film dość niecierpliwie. Nareszcie muzyka, która poruszy nie tylko serce :) No i Evans - niespodzianka :)

karymnata

Zobaczymy czy film przebije "Amadeusza", a Evans Hulce'a:D Czekam z niecierpliwością. Zresztą przebije czy nie, warto obejrzeć film chociażby dla samej historii.

LaraNotsil

Nic dodać nic ująć :)

Ottiss14

Co z Vivaldiego wobec tego polecasz, skoro cztery pory roku są wg Ciebie nieszczęsne ? Pytam bez złośliwości, bo nie wiem, które jego utwory są szczególnie dobre, a nie chcę się za szybko zrazić.

Krytykant

To jest mój ulubiony utwór i myślę ,że przyznasz ,że jest doskonały:
http://www.youtube.com/watch?v=0BMlQky9CI4

nie mam teraz czasu wyszukiwać utworów ,a tytuły w muzyce poważnej jak wiesz są takie ,że nie idzie zapamiętać ,więc poszukaj na własną rękę i nie zrażaj się.
Pozdrawiam!

Koshara

I co film doszedł do skutku? miał tu grać David Garrett i napisać muzykę i chyba nic z tego filmu nie wyszło.. jednak David teraz gra główna role Paganiniego :) i juz czekam na premierę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones