PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775220}

Volta

5,3 35 697
ocen
5,3 10 1 35697
3,4 22
oceny krytyków
Volta
powrót do forum filmu Volta
Sharis

wydaje mi się, że nie ma o co martwić, jak dla mnie Machulski gwarantuje dobre kino, no i nie ma Karolaka :)

wilczek91

na szczęście nie wszyscy chcą go obsadzać w swoich filmach, w Polsce jest wielu ciekawych aktorów, którzy potrafią grać i takich widzę u Machulskiego

wilczek91

Ale jest Kot ;)

czlapaj

Ale Kota to my szanujemy, wiadomo ;)

ocenił(a) film na 3
Sharis

w trajlerze są wszystkie fajne sceny z tego filmu, reszta to niestety nędza. Fabuła kretyńska, dialogi słabe, główna rola żeńska fatalna (mówię o blondynie). Pazura na ekranie przez 2 minuty, Kot to samo.

pawulon1_2

Dokładnie tak. W trailerze jest wszystko. Dalej niestety nie zatrybiło. Szkoda bo dokonania Machulskiego robiły nadzieję na fajne kino.

Sharis

mnie zadziwia jedno - czy nawet w trajlerze muszą być sceny w których bohaterowie przeklinają? czy naprawdę nie można już zrobić dobrego filmu bez przekleństw? kiedyś Pan Machulski potrafił, teraz wpisuje się w dziwny trend "nie ma bluzgów to kiepski film" - mam wrażenie, że niestety w tym jesteśmy, my Polacy, świetni - w zaśmiecaniu swojego języka
słabo to widzę...

ocenił(a) film na 5
Sharis

Trailer zachęcający, jednak film po obejrzeniu - średniawka. Bardzo podobny do Vinci, od czasu do czasu fajne dialogi... Jeśli to jest szczytowa forma pana Machulskiego, to lepiej by już zaczął cieszyć się emeryturą.
5/10

Sharis

co człowiek to opinia. według mnie Machulskie w dalszym ciągu pozostaje królem komedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones