PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 016
ocen
8,3 10 1 508016
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Dlaczego Peter Jackson zrezygnował z roli Arwen w Helmowym Jarze,
http://lotrelannor.blog.pl/arwena-w-helmowym-jarze,7156735,n , tutaj mamy nawet zdjęcie
jak zajebiście wyglądała, a były planowane fragmenty gdy była w pełnej zbroi, zresztą
Tolkien, podobno to planował, i były szkice zbroi jak ona miała by wyglądać, i powiem tak
jeśli się dobrze przyjrzeć, to przy szarży Eomera miga nam dosłownie przez dwie sekundy
wyraźna postać kobieca na białym koniu w różowym płaszczu, to scena gdy Eomer tłucze
Uruków, zaraz po chargu, no kurde no mogli to zrobić i nawet w tej wersji reżyserskiej
pokazać, aż mi się żal zrobiło Arwena w pełnej zbroi, tym bardziej że ja osobiście uwielbiam opancerzone kobiety xD.

Op^^erdolił bym chętnie pidżeja, za to :).

Gotrek09

http://www.councilofelrond.com/modules.php?op=modload&name=My_eGallery&file=inde x&do=showgall&gid=199 zdjęcia archiwalne jak Arwena ucina orkom łby :(

ocenił(a) film na 10
Gotrek09

Gotrek09 Dzięki CI wielkie za link do tej strony! Ile tam czytania i oglądania!

użytkownik usunięty
Gotrek09

przestań już się podniecać

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

co do Arweny - moim zdaniem jej obecność pod Helmowym Jarem byłaby mile widziana, choć z drugiej strony też przegięcie. Już samo to że oddział Elfów brał udział w bitwie budzi małe kontrowersje

Już bez przesady, to to samo co ze scena Gdy Gandalf toczy krótki pojedynek z Czarnoksiężnikiem z Angmaru, tuz przed szarżą Rohirrimów, film nic by na tym nie stracił.

użytkownik usunięty

prostactwo, chamstwo i ubogie słownictwo jak przystało na fana władcy pierścieni

No jeżeli, już nawet to spójrz ty na swoje, teksty które są prostackie, ubogie (piszesz jakimiś krótkimi tekścikami, rzadko używasz jakichkolwiek argumentów, na potwierdzenie swojej tezy, zazwyczaj są teksy, nie tłumacz się, jesteś dziecko lub ta bajka zasługuje na 1/10 itepe), chamstwo też by się znalazło, wiec powiem tak: Przyganiał kocioł Garnkowi.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Tak naprawdę jedyną osobą, która stara się udowodnić coś argumentując przy tym swoją wypowiedź z naszej dwójki, jestem ja

ocenił(a) film na 10

tak ? to poproszę 15 argumentów popierających twoją tezę że ten film to śmieć!

Jedynymi argumentami jakie słyszałem od czasu gdy się tutaj pojawiłeś, i mówię tu o sensownych argumentach to sprawa z Oskarami, choć tu się nie do końca zgadam ale ok masz swoje zdanie na ten temat, ale nic więcej.

użytkownik usunięty
Gotrek09

jeszcze zapomniałeś o forum ''film na zapchaj dziurę'' i o przyrównywaniu OC do WP

ocenił(a) film na 10
Gotrek09

No, takto w tym filmie jest strasznie bierna, siedzi i placze jak chce zyc z Aragornem i nie robi nic innego.
Caly ten watek milosny jest dla mnie najslabsza czescia filmu.

ocenił(a) film na 10
Gotrek09

Bo to scena kompletnie bez sensu. Lepszy by było gdyby dali Bombadila w Drużynie Pierścienia i Kurchany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones