PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 016
ocen
8,3 10 1 508016
8,1 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Witam.
Czy zna ktoś stronę z której za darmo mogę pobrać którąś z części Władcy Pierścieni i Hobbita w wersji rozszerzonej tj. z niewykorzystanymi scenami?
Jest oczywiście tego pełno ale gdzie nie wejdę są to wersje z lektorem.
A ja szukam takiej z napisami.
Najlepiej by to był format avi lub dvdrip z wgranymi już napisami lub z osobnym plikiem,ale jeżeli się tak nie da, może być też inny format byleby napisy były wtopione w obraz. byleby napisy były wtopione w obraz ponieważ moje dvd nie czyta innych formatów plików niestety.

ocenił(a) film na 8
drarry55

Ja właśnie pierwszy raz oglądam całą trylogię i od razu zdecydowałem, że obejrzę rozszerzone. Oczywiście lektora nie cierpię, więc chciałem napisy.

Ja mam wszystkie wersje w znakomitej jakości z kickass . so. Masz tam wersje 720p, 1080p, 480p, jakie chcesz. Wpisujesz Two Towers, wybierasz odpowiednią pozycję (musi mieć napisane EXTENDED, wtedy będzie to wersja rozszerzona). Kiedy już plik się zassie to dosysasz napisy przez program i tyle, po robocie. Wkleiłbym link do odpowiedniego pliku, ale pewnie zostanie oznaczony jako niezgodny z regulaminem, więc poradzisz sobie sam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones