PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 812
ocen
8,4 10 1 527812
8,0 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla
ocenił(a) film na 8

"Gdyby nie zostały zranione przez strzały i kto wie co jeszcze, mogły zostać rozszarpane na strzępy przez bestie Nazguli. A nawet, gdyby jakimś cudem udało im się zwyciężyć z Czarnymi jeźdźcami, to nie sądzę, aby tę walkę przetrwał mały hobbit, niesiony w szponach, czy na grzbietach orłów. Hobbit prawdopodobnie zostałby strącony. Szpony były potrzebne do ataku, a grzbiety nie zwykły być wyposażone w szczególnie pomocny inwentarz - żadnym pasów et cetera.
Ale nawet, gdyby to wszystko wykluczyć - co dalej? Orły albo wrzuciłyby Froda do Góry przeznaczanie, albo zaniosły w miejsce, które od tej pory było jawne dla wszystkich sług Mordoru. Nawet, gdyby był to Dagorlad, orły nie umknęły by uwadze patrolów bagniska. Wówczas cały Mordor wiedziałby o lokalizacji Froda. To byłoby najzwyczajniej w świecie samobójstwo. Jedyne co, to możliwość wrzucenia pierścienia do Góry Przeznaczenia. Ale nie wydaje mi się, aby orły doleciały choćby i w okolice kuźni Saurona. "
Cytuję Pana o nicku Tajemniczyduch . Mam takie samo zdanie i nie chce mi się setny raz wałkować tego samego

bzykus100

może być i prostsze wytłumaczenie, chociaż to mi się też podoba.
Otóż: Gandalf, wysyłając Froda, mógł jeszcze nie mieć władzy nad orłami, jako Szary. Białym stał się dużo później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones