PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 314
ocen
8,4 10 1 527314
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

1 lutego 2013r. o godzinie 20:00 (TVN) będzie można obejżeć "Władcę Pieścieni: Powrót Króla". Cieszycie się? :D

ocenił(a) film na 10
natalia98483

Hah miałem to zamieścić właśnie , Oglądałęm juz to nie raz , mam na komputerze ale obejrzeć na TVN to musowo po prostu ;) Cieszymy aż ciary idą !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
ziomek5548

faza na Władcę Pierścieni !!! Te filmy są poprostu obłędne, mimo że mają już ponad 10 lat. Cieszmy się jeszcze bardziej, za kilka lat trylogia"Hobbita"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TVN wie co dobre. : )

ocenił(a) film na 10
natalia98483

TVN ma umowę z Warnerem, chyba do maja? A później ciekawe, czy przedłużą czy przejmie ich inna stacja.

ocenił(a) film na 9
natalia98483

Właśnie dzisiaj oglądałam po raz 20, ale z przyjemnością odświeżę sobie za dwa tygodnie w TVN.

natalia98483

Ciszę się zawsze oglądam.Tylko szkoda, że reżyserskiej wersji nie puszczają ,jest duzo lepsza.

ocenił(a) film na 10
natalia98483

przełączymy lektora na napisy i oglądamy :D, tylko szkoda, że to nie reżyserka

użytkownik usunięty
natalia98483

Tak! To już dziś:))))))))

ocenił(a) film na 10
natalia98483

Pewnie , że się ciszę !

btw. zauważyłem , że jest wpis w błędach filmu jest wpis dotyczący końcówki gdy frodo budzi się w "shire" , a przecież on tam się nie budził tylko w MInas Tirith czyż nie ?

ocenił(a) film na 9
Fulgad

Nie. Frodo, po uratowaniu przez orły budzi sie w domu w Rivendell.

ocenił(a) film na 10
marcin199518

To jaki ma sensu znów "czołgać" się do Minas na koronowanie Aragorna ?

ocenił(a) film na 9
Fulgad

Ale czemu czołgac? Wtedy chodzili specjalnymi trasami, bo w ogole nie znali nic poza Shire.

ocenił(a) film na 10
marcin199518

Co za bzdura! Frodo po uratowaniu przez orły budzi się w Ithilien - Tak jest w książce, a w filmie zrobili, że budzi się w Minas Tirith - widać to choćby po architekturze wnętrz! Nie wprowadzaj w błąd jak nie wiesz! Przeczytaj sobie streszczenie punkt 276
http://www.sciaga.pl/tekst/55185-56-tolkien_wladca_pierscieni_szczegolowy_plan_w ydarzen

ocenił(a) film na 10
matysek150

Dzięki za odpowiedź , bo tak mnie to nutrowało , samo wnętrze było za duże na domki w Shire.

ocenił(a) film na 10
natalia98483

Ja zawsze oglądam jak leci na TVN ! Taki rytuał ;)

matthewrealfan

25 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natalia98483

Ja sie nie ciesze, ale z braku laku to nawet ta bajeczka lepsza niż alwin i wiewiórki.

natalia98483

Jedno mi nie pasuje, lektor mówi Isengard tak jak się pisze.

ocenił(a) film na 10
hr_dooku

właśnie się skńoczył. miło było odświeżyć sobie pamięć, dobrze że TVN chciał poświęcić cały wieczór 3 piątków. teraz czekamy na trylogię "hobbita", a po nim znowu na trylogię "Władcy Pierśćieni". to są najlepsze filmy jakkie widziałam kiedykolwiek!!!!

użytkownik usunięty
natalia98483

zgadzam się chociaż Hobbit jest gorszy :)

ocenił(a) film na 10
natalia98483

Ja się nie cieszę wolę obejrzeć na komputerze film trwający 4 godziny na TVN ogląda się z 5 godzin kilka reklam po 15 min przedłuża film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones