PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 785
ocen
8,4 10 1 527785
8,0 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Niektórzy uważają ten film za najlepszy jaki widzieli, niektórzy zaś za najgorszy. Zdania są podzielone. Ale nie można temu filmowi zarzucić że jest on zwykłym komercyjnym, kiczowatym filmem jakich teraz wiele. "Powrót króla" i cała trylogia "Władcy" została zrobiona z myślą o zysku ALE nie zapominajmy że Peter Jackson jest fanem tej świetnej trylogii i zrobił ten film również z marzenia. To odczego uciekali wszyscy nawet najlepsi reżyserzy on wreszcie wziął w swoje ręce i stworzył arcydzieło z wielkim rozmachem które na wieki zapisze się w historii kina. To nie jest "Troja" ani "Król Artur" ani "Aleksander"(komercja), ten film to istne cudo.
Nie myślcie tylko że jestem zagorzałym fanem wszystkich filmów z efektami specjalnymi i na tym moje zamiłowanie do filmów się kończy. Z resztą wejdźcie na mój profil i sami zobaczcie że uwielbiam też klasyczne filmy które wniosły coś do historii kina.
"Władca pierścieni: powrót króla" jest filmem świetnym tak samo jak książka i polecam go każdemu.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Kowalblebleble

muszę ci przyznać 100 % racje władca pierścieni powrót króla to mega arcydzieło 10/10 oglądam go bardzo często własciwe codziennie mam pobrane z internetu wszystkie 3 części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones