PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104522}

Władca lalek 3: Zemsta Toulona

Puppet Master III: Toulon's Revenge
5,8 1 152
oceny
5,8 10 1 1152
Władca lalek 3: Zemsta Toulona
powrót do forum filmu Władca lalek 3: Zemsta Toulona

Władca lalek 3 opinia .

użytkownik usunięty

Mnie się ta część podobała już lepiej niż dwie poprzednie gdzie było jako tako średnio ;/ Co do filmu fajnie że niemcy giną z rąk laleczek .Fajne było jak laleczka z wiertłem przebiła na wylot brzuch jednemu z Gestapo .Dobra scena w miarę jak laleczka kowboy zastrzeliła innego tam gestapo co był w burdelu ;) Ta laleczka mnie się podobała . Co dalej laleczka podobna do barbie która z ust wyrzuca na swoje ofiary pijawki .Dwie osoby w ten sposób zginęły . Ogólnie to dobry tytuł bo to była zemsta Taulona na Gestapo za śmierć jego ukochanej żony .Ogólnie gestapo chciało żeby on im pomógł bo chcieli jego metodą ożywiać trupy zabitych żołnierzy ,no i sam koniec jak wieszają tam jednego z gestapowców .Taulon tutaj w końcu daje wycisk tym którzy go prześladują . Laleczki też są wszystkie bo mamy jedną nową i pokazali jak Taulon stworzył laleczkę te która z ust wysuwała pijawki , było też jak tworzył te czarną laleczkę z ostrzem w ręku .Ogólnie jak się ogląda po raz kolejny to to dopiero była w miarę porządna część cyklu :) Poprzednie były takie sobie jakieś niedopracowane i takie że gra aktorska mnie się średnio podobała .Tutaj ujdzie w miarę dobrze zagrany film .

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones