PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145968}

Władca pierścionka

The Ring Thing
3,4 3 544
oceny
3,4 10 1 3544
Władca pierścionka
powrót do forum filmu Władca pierścionka

Patrząc na ocenę przed obejrzeniem tego filmu wiedziałem z czym mam się zmierzyć... Moją pierwszą myślą apropo oceny było 3/10 ale im dalej tym gorzej. Co to w ogóle miało być? :D To nawet parodia nie była tylko jakieś bzdury, a oczywiście tematu gejowskiego też nie zabrakło :/

Już dawno nie miałem okazji oglądać tak tandetnie zrobionego filmu. Ten film nie tylko jest głupi, ale z pewnością kwalifikuje się do nagrody "Debilne fantasy". I pewnie by wygrał! Pewnie wszyscy się ze mną zgodzą.

- głupkowate teksty a ten cały humor to jakieś nieporozumienie
- "aktorzy" też nie lepsi
- pluszowy krokodyl
- krowy (WTF)
- animacja chyba za 20 $

2/10 też nie dam bo nie ma za co.
Już bym wolał obejrzeć odcinek w tv z Jolą R.
1/10 jak w mordę strzelił i liczę na to że ta zawyżona ocena na forum w końcu spadnie !!!

ocenił(a) film na 1
Kacper_1984

Również popieram 1/10 takiego shitu dawno nie oglądałem ;/ żałuje straconego czasu bo każdy innny film byłby lepszy.... NIE POLECAM NIKOMU!!!

Kacper_1984

A co jesteś gejem? Już sam tytuł Twojego tematu uzmysłowił mi, że pisze to jakiś fan władcy pierścienia, który musi być zadufanym w sobie bufonem, skoro nie ma do siebie i do tego co lubi dystansu. A tak swoją drogą tylko pierwsza część władcy pierścienia była dobra. Reszta to już właściwie tylko dobra grafika, bo reszta przynudzała jak cholera. Żeby przez 9h filmu iść do wulkanu i wrzucić tam pierścień..heh to jest dopiero parodia...;)

forzamilan1

Niestety Cie zmartwie... nie jestem gejem.
Fanem też nie jestem, nie znam na pamięć wszystkich postaci ani odwiedzanych lokacji. Ot po prostu tamtego Władcę oceniam na 10/10, a tego na 1/10.
I sam ześ bufon frajerze.

ocenił(a) film na 2
Kacper_1984

widzę dyskusję na poziomie :P Ja lubię WP, ale nie jest to świętość, żebym parodię (skądinąd kiepską) miała nazywać profanacją. Film jest do kitu, przyznam się nawet, że nie obejrzałam do końca, bo stwierdziłam, że szkoda mi czasu. Na początku jeszcze jakoś dało się wytrzymać ale potem było coraz bardziej żenujące. Jakoś nie śmieszą mnie sceny przedstawiające kobietę, która chce spróbować czy z "jajkami" głównego bohatera wszystko w porządku, po czym on nawala ją w łeb albo żalenie się, że podczas sikania pierścionek utknął gościowi na penisie... dla mnie to kompletne dno. 2/10, bo kilka scen na początku było zabawnych (szczotka do sedesu zamiast miecza, scena z wózkiem, pluszowy smok i wielka bitwa), jakby nie to, byłoby 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones