PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505413}

Władcy świata

The Special Relationship
6,3 1 655
ocen
6,3 10 1 1655
Władcy świata
powrót do forum filmu Władcy świata

Celowo zanizylam ocene do 3/10. z tego wzgledu, ze spodziewalam sie czegos dobrego. Ogolnie dalabym 4, ale za to rozczarowanie wlasnie 3. Film nudny jak flaki z olejem, nie zaciekawia, nie zaskakuje. W innym watku kilka osob dyskutuje o tym czy UCK to aniolki, czy to dobrze, ze uratowano zycie tys ludzi. Ale nie nam to oceniac. Oceniajmy historie i polityke, ale tu ocenmy film. A film byl slaby. Nie dowiedzialam sie niczego nowego, nie pokazal nam jak wygladaja kulisy polityki, relacje. Koncowe zdanie chyba dla nikog nie jest zaskoczeniem? Zreszta nie tylko w polityce. JAk dla mnie szkoda czasu. Obejrzalam do konca z ciekawosci. Ale nie z ciekawosci, ktora zrodzila sie we mnie podczas ogladania filmu, ale z ciekawosci czy zostanie pokazane cos co mnie zaskoczy, zbulwersuje, zdziwi. Nic takiego nie bylo, wiec radze sobie darowac ten film:)

ocenił(a) film na 4
narayanka

Popieram. Przez 1,5h próbowałam zrozumieć w jakim celu ten film powstał. Nie, nie znalazłam żadnej sensownej odpowiedzi. Film jest nudny, mało ciekawy, poza tym błędnie przedstawiają i Clintona i Blaira... Mam wrażenie, że scenarzyści i rezyser opierali się wyłącznie na urywkach wiadomości pokazywanych w telewizji. Film nic nowego nie wnosi, po prostu jest nijaki.
Pomijam już kwestię polskiego tytułu "Władcy świata".. Spodziewałam się czegoś o niebo lepszego. A teraz, no cóż, jestem porządnie zawiedziona.

ocenił(a) film na 5
Nikivi

Film powstał dla... plebsu. Dla takich "oglądaczy" Kiepskich.
Przyłączam się do rozczarowania, choć oceniam nieco wyżej - coś tam pokazuje, niestety, dla myślących, a takimi Kiepscy nie są.

narayanka

?????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones