PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 387
ocen
6,2 10 1 43387
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

Film t o tylko film.

ocenił(a) film na 7

Mimo braku podstaw film jest ciekawy i trzyma w napięciu. Ale przyznajcie jeden samiec na cały świat. Atomówka na miasta , a gdzie myśliwce , system patriot i inne samo naprowadzające się pociski. Mimo błędów film może być.

eros_2

zapomniałeś dodać

a skąd paliwo do helikoptera? Jeden bak to cirka (chyba) max 8h lotu. Hmmm napędzany na powietrze był?:D
skąd paliwo do samochodów mają?
dlaczego w tym ogródku mają tylko pomidory?
dlaczego on sam zabił smoka przy po mocy tego śmiesznego urządzonka, a cały świat tego nie potrafił przedtem i nikt nie wpadł na świecie na to na co wpadł jeden mieśniak, blondyna i batman?
dlaczego rodziły się same samice? bo tak? :D skoro powiedziane jest że smoki żyły dużo wcześniej i to one zabiły dinozaury to jak wcześniej się rozmnażały? samiec musiał się jakoś przecież urodzić, a skoro rodizły się samice to dzień dobry tvn:] itd. itp. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

tak się logicznie film utopił. A klimat ma świetny.

ocenił(a) film na 6
eros_2

Dokładnie, albo jeszcze na przykład, tamci w tym bunkrze nie strzelali pistoletami do smoków, tylko do rabusiów i w scenie pokazane jest ze maja tylko chyba 6 naboi, za to grupa specjalna Makkonaheja :D jak ich pierwszy raz zaatakował smok prują tak ostro że nie wiem czy po 5 magazynków normalnie by się nie zmarnowało, ale ani razu nie zabrakło tej amunicji, chociaż ktoś chyba wspomniał raz że kończy się ;)

a co do plantacji to się nie zgodzę, jak wjeżdżali, było ukazane że jest tam również kapusta i inne, tą kapustę pamiętam bo mi się rzuciła w oczy <yes> :)

i w ogóle sie zastanawiam nad sensem "Archaniołów" skoro nic oni nie zrobili przy zabiciu pierwszego smoka po za chwilowym odwróceniem jego uwagi ;) a i tak sobie poradzili, więc o co chodzi ? a skaczą i się zabijają :D śmieszne dla mnie to było

I jeszcze ! skoro tylko jeden samiec się obudził, to jak wydał na świat potomstwo ? Bo nic nie słyszałem o innych "przebudzeniach" :)

ocenił(a) film na 7
Rzedzian

Samiec rzekł i powstało stado samic. Miał niezłe pole do popisu. Ale najfajniejsze było jak go zabili, odrazu na popiół. Dobra koniec dywagacji to w końcu film.

ocenił(a) film na 6
eros_2

ale jednak ja nie żałuję że obejrzałem ten film rozrywka na średnim poziomie, bo jednak film mnie nie zmęczył a tylko rozśmieszył niedociągnięciami ;)

w końcu nie trzeba oglądać tylko mądrych filmów z przekazem bo to mogła by głowa rozboleć ;)

ocenił(a) film na 8
eros_2

świat po apokalipsie jest ok ale predzej bym uwieżył w horde mutantów niż smoki wszystko dobrze gdyby nie te smoki miszanie baśni z twardą rzeczywistość to nie to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones