PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 364
oceny
6,2 10 1 43364
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

Gatunek

ocenił(a) film na 7

Hmm moim zdaniem niepotrzebna jest tu dyskusja na temat prokreacji smoków jeżeli przyjrzymy się opisowi filmu to zobaczymy że jest to film z gatunku Fantasy. Więc myślę, że tutaj krytykowanie filmu tylko przez to, że był tylko jeden samiec smoków to jak krytykowanie na przykład Włądcy Pierścieni za to, że przecież pierścienie nie mogą sprawiać, że ludzie będą niewidzialni.

użytkownik usunięty
Apolyon666

Zgadzam się, ale pseudoznawcy znajdą się nawet w dziedzinie rozmnażania smoków, czy innych krakenów i harpii.

Rozmawiam z doktorem, czy profesorem smokologii?

użytkownik usunięty
voleon

Czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi?

ocenił(a) film na 6
Apolyon666

Doskonałe podsumowanie !

ocenił(a) film na 7
Apolyon666

Owszem. Tylko że jest jeszcze coś takiego jak "realizm świata przedstawionego". Dobrze jest żeby miał przynajmniej pozór racjonalności. Jeśli nie, to z Twojego punktu widzenia smoki mogłyby się klonować jak bańki mydlane, albo powstawać na drodze pączkowania z jakiejś rośliny. W końcu to fantastyka, to dlaczego by nie? Ludzie na nie polujący właściwie mogliby chodzić na rękach i porozumiewać się telepatycznie. Dlaczego? Nie ma co tego wyjaśniać, przecież to i tak fantastyka no nie?
Nie ma co się dziwić że umysł ludzki broni się przed absurdami, więc część ludzi którzy to dostrzegają są mniej lub bardziej dotknięci.

OlejhunterPL

wg ciebie przedstawienie ludzi którymi jesteśmy i istniejemy można odnosić 1:1 do przedstawienia smoków które nie istnieją? chcesz to ćpaj ale bierz połowę ok?

ocenił(a) film na 7
meanraax

Spoko, podzielę się z Tobą tą drugą połową skoro tak się o to pienisz;)

OlejhunterPL

pieni się szampon w wodzie ja z troską piszę bo aż przykro patrzeć jak ktoś marnuje swój potencjał nie używając mózgu a kto cię będzie bronić przed absurdami twoich komentarzy skoro sam odleciałeś ;)

ocenił(a) film na 7
meanraax

No to zakręć szampon jak Ci się tak pieni.
Cóż za troska. Normalnie szok że się tak troszczysz o zupełnie obcych ludzi. Z pewnością zainteresuje Cię fakt że mam kompletnie w czterech literach Twoją troskę. I będę sobie odlatywał gdzie będę chciał, nawet do Andromedy.

OlejhunterPL

nie wiem po co się ośmieszasz dodając te durne komentarze które nic nie wnoszą. skoro nie potrafisz obronić swojego zdania to skończ pleść głupoty i sam sobie oszczędź wstydu. żegnam panie astronauta

ocenił(a) film na 7
meanraax

Przecież już przedstawiłem. "Tealizm świata przedstawionego". To wszystko i wystarczy. Nie moja wina że nie rozumiesz i obrażasz. Pozdro z Andromedy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones