PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 388
ocen
6,2 10 1 43388
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

ciekawy

ocenił(a) film na 6

Na film wyciagnal mnie moj starszy bart bo mail ochote na kino fantazy a do tego czasem trzeba sie wyrwac ze szponow zony i corki!! Ja wiedzialem mniej wiecej o co chodzi w tym filmie ale nie przejawialem ochoty aby wydac na niego 14 zlotych, na szczescie brat ma duza sile perswazji wiec sie zgodzilem. Pomysl o tym ze to smoki zabily dinozaury wydal mi sie calkiem ciekawy ale juz to ze sa tysiace samic i tylko jeden samiec od ktorego zalezy przyszlosc gatunku to juz byla lekka przesada. Widocznie scenariusz bvyl napisany przez pana ktory cierpial z powodu dominacji kobiet wiec chociaz w scenariuszu chcial aby samiec byl wszechmocny!!! Ogolnie film robi dobre wrazenie ale brakuje mu iskry aby porwac widza. Jest to tylko dobra rzemieslnicza praca i otakim filmie sie zapomina gora po miesiacu!! No i najwiekszym minusem tego obrazu jest skazana z gory na porazke walka w przestworzach czlowieka z toporem i smoka. Tym bardziej ze ten czlowiek nie ma spadochronu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones