PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 388
ocen
6,2 10 1 43388
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

Może i ten film nie jest arcydziełem filmowym ale na pewno ma coś w sobie i moim zdaniem warto go obejrzeć. Ciekawa historia fajnie opowiedziana, no i ciekawe kreacje aktorskie. Film dużo zyskuje dzięki dobrej grze Matthew McConaugheya i Christiana Bale. Ja go chętnie obejrzałem i nie raz do niego wracam.

arturo_c

a mi właśnie Bale się w tym filmie słabo podobał. Matt był ciekawy, już za sam wygląd dałabym mu 10:) Bale był trochę sztuczny, przerysowany w moim mniemaniu.
Ale zgadzam, choć oceniłam film na 6, też sądzę, że ma coś w sobie i fajnie go sobie kiedyś obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
kompaktowa

tak, rola Matta była świetna, jak i charakteryzacja. A film miło się ogląda, bez żadnych psujących głowę moralniaków :)

Nabukadnezar

powiadasz, że moralniaki psują głowę?:) a cel nie ma być odwrotny?:P

ocenił(a) film na 2
kompaktowa

Przepraszam, ale w moim przypadku wszelką lekkość, "miłość" i przyjemność zabija skrajna głupota, wyzierająca z tego filmu. I dziwi mnie, że ta sama skrajna głupota nie tylko innym nie przeszkadza w oglądaniu, ale też zdaje się być dla nich wręcz niedostrzegalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones