PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 388
ocen
6,2 10 1 43388
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

A oglądałem ich 13.Każdy z nich był przynajmniej bardzo dobry,ten niestety tandetny.

użytkownik usunięty
seether10

Całkowicie się z Tobą zgadzam:) Obejrzałam już mnóstwo filmów z Bale'em i zawsze mi się podobały, nawet jeśli z góry pomyślałam: będzie nieciakwie, dziwna fabuła, to Bale zagrał świetnie i mi się podobało mimo wszystko, a teraz... jakieś to było niefajne.

ocenił(a) film na 5

Bale grał jak mu pozwolił na to scenariusz. Widać że starał się być przekonywujący no ale film wyszedł kiepski przez niejasną, pogmatwaną fabułę.

ocenił(a) film na 5
Aldon

Również się z tobą zgadzam, że jest to najgorszy film z Christianem (bo nie może się równać do takich tytułów jak Prestiż, Mechanik, American Psycho), ale ogólnie film ten nie był zły. Fabuła dosyć zawiła, składająca się tak jakby z dwóch rodzajów scen. Statyczne i walki ze smokami. Nic więcej w nim nie było i równie dobrze mógłby trwać godzinę, ale fajna obsada i efekty specjalne znacznie go poprawiają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones