PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32474}

Władcy ognia

Reign of Fire
6,2 43 388
ocen
6,2 10 1 43388
4,4 8
ocen krytyków
Władcy ognia
powrót do forum filmu Władcy ognia

no cóż...

użytkownik usunięty

Poszłam na ten film jak byłam zagranića, tylko dlatego, że usłyszałam, że gra tam Iza. Chciałam zobaczyć jak radzi sobie z angielskim.Bardzo się ucieszyłam jak okazało się że gra tam tesh śliczny Matthew. Po obejrzeniu filmu myślę, ze Izka niezły ma akcent, a co do Matiego to się troshkę rozczarowałam. Nie wyglądał tak bosko jak np. w "Wedding planner". A poza tym nie było żadnego wątku romantycznego(a mógłby być np z Izą!!). Film w sumie taki sobie...nie wiem czy bym poszła jeszcze raz na niego...Ale nic Wam nie sugeruje! Oceńcie sami;)

użytkownik usunięty

buhahaha
No jasne, jedynej rzeczy, ktorej brakuje w tym filmie to....................watku romantycznego. Ludzie, czy Wy nie macie juz dosc tej zenady???!!!. Jak chociaz w jednym filmie nie bedzie dennego romansidla to juz film jest do dupy? Jezeli rzeczywiscie wiekszosc widowni prezentuje stosunek do filmow taki jak Twoj to nie dziwie sie dlaczego w wiekszosci filmow amerykanskich nawet w "Peral Harbor"(zalosne) kladzie sie na to nacisk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones