PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115037}

Wściekłe pięści

Jing wu men
7,4 11 163
oceny
7,4 10 1 11163
Wściekłe pięści
powrót do forum filmu Wściekłe pięści

W opisie pisze, że występuje w tym filmie Jackie Chan. Domyślam sie, że gdzieś tam tylko mignął jako statysta, ale nie moge wychwycic tego momentu...
Pomóżcie- w którym momencie pojawia sie Jackie ??:D

PS. Wściekłe pięsci to był mój pierwszy film z brucem lee jaki posiadałem. Jak byłem mały to oglądałem go prawie co tydzień na VHS i uważam, że to najlepszy film z małym smokiem.

ocenił(a) film na 10
mroofek_dg

Jackie Chan występuje, ale jest bardzo młody więc dlatego trudno go poznać.
Z tego co pamiętam walczy jako jeden z przedstawicieli wrogiej szkoły z Brucem. Jest dosyc charakterystyczny bo w rękach ma dwa wachlarze. Podczas tej sceny Chan Zhen krytykuje jego styl, więc napewno najdziesz ten fragment filmu.

ocenił(a) film na 9
kosai

Oglądałem filmik nawet bardzo dokładnie i nigdzie nie widziałem gościa z wachlarzami. Podpowiedzcie mi w którym dokładnie momencie widać Jackie'ego. Jest jeden młody trochę podobny do Chana w scenie kiedy Bruce pierwszy raz odwiedza wrogą szkołę, przynosi napis i walczy z kilkunastoma Japończykami. Czy to o tą scenę chodzi?

mroofek_dg

Jackie Chan zastepuje w tym filmie tego szefa szkoły japonskej co bruce z wyskoku mu w szyje pyknął jako kaskader oczywiscie (podobno gdzies czytalem o tym)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones