PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469395}

Wściekły Pies

Johnny Mad Dog
6,5 2 158
ocen
6,5 10 1 2158
Wściekły Pies
powrót do forum filmu Wściekły Pies
ocenił(a) film na 7
furror81

film dobry mocna 7 oddaje wizerunek.Obraz jest tak drastyczny ze brak słow,nie bede sie rozpisywał bo jestem wkurwwio..y ze ten swiat taki jest a zycie ludzkie nic nie warte.

ocenił(a) film na 6
Jbll

oj coś mało widzieliście jeszcze, tu to było miło i kochanie w porównaniu z taką Czeczenią gdzie ruskie zabijają dzieci kobiety i starców bez ogródek. Obejrzyj jakikolwiek dokument o Czeczenii, wtedy się wkur**sz

ocenił(a) film na 7
icansee

Nie rozumiem - jeśli Ruscy mordują Czeczenów to straszniejsze, niż gdy Liberyjczycy mordują Liberyjczyków? To znaczy, że ludzkie życie można wartościować według narodowości ofiary i zwłaszcza narodowości sprawcy? Myślę, że to może być wina - całkiem zrozumiałego - uprzedzenia Polaków w stosunku do Rosji, a właściwie myślenia w rodzaju: "oni nas nie prześladowali, zabijają się daleko w tej Afryce, nie nasza sprawa".

użytkownik usunięty
Kinokio

ktoś wie w jakim kraju dokładnie to się dzieje

ocenił(a) film na 6
Kinokio

Nic takiego nie napisałem. W Czeczeni dzieję się rzeź a cały świat udaje że tam się nic nie dzieje.
Polecam parę dokumentów by zobaczyć co się tam dzieje bo w przeciwieństwie do tej wojny, o wojnie w czeczeni nie powstał żaden obraz.
np. http://www.youtube.com/watch?v=gp6Pu_2hTf0&feature=related

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones